Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó az hogy nekem van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az hogy nekem van a legnagyobb farkam az osztályban? Többi lent

Figyelt kérdés

Van egy ,,nagymenő" osztálytársam aki azt képzrli magáról hogy ő a legkanosabb ezért mindent megtehet.Osztálykiránduláson voltunk és ő csak úgy bejelnetette hogy éppen most verte ki:).A lányoknak azt mondta hogy neki mekkora a farka.De szerencsére nem mindig ilyen és egyszer tesi órán azt mondta hogy sokkal nagyobb vagyok nála.Először is:Ha magasabbvagyok nála lehet-e neki nagyobb a farka?Pro secundo:Szerintetek mondthatnám-e neki hogy álljon egy picit le?(csak úgy barátilag,és együtt beszélni vele ezekről:))

Nem hülye válaszokat várok!



2012. máj. 11. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mekkora neked? Igen lehet nagyobb farka. A magasság nem függ össze a mérettel.
2012. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hülyével nem kell foglalkozni, a magasság pedig nincs egyenes arányban a farokmérettel. (Igen, tapasztalat :D)

20/L

2012. máj. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
first world problem
2012. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most szélütést kaptam shgjaáasrbzjp49z2 q465v3guwugwsoz 6év
2012. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
te most srácként azon agyalsz, hogy vajon nagyonn e a farka egy másik srácnak a tiédnél?
2012. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Diavolino44 ***** válasza:
Nekem kicsi van megis meg vagyok elegedve vele! Legalabb a csajomnak nem okozok fajdalamat, s siman belemennek az analba is mert kicsi vagyok. :)
2012. máj. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Wazze nem láttad az Amerikai Pitét? Ott is volt egy ilyen trollfigura (segítek: Stifler). Ez csak megjátszás, mert ugye akinek a legnagyobb a pofája az lesz a kakas a szemétdombon. Én is ilyen vagyok, nem is nagyon akarnak rivalizálni velem, hogy ki a faszább gyerek.
2012. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 László22 ***** válasza:

így van, én is ugyan ilyen voltam az iskolában, ez kb vagy azt jelent hogy tényleg akkora ahogyan mondja és büszke magára, én ilyen voltam :D vagy az ellentéte kicsi és ezt próbálja fedezni, de ügye ez nem abból fakad hogy tudják hogy kicsi van neki hanem az érzés hogy neki kicsi, biztos láttátok a South park azon részét. Én még ráadásul onnan is tudtam mert sok jó nő volt az osztályban és sokszor voltak rám hatással a látvány :D és nem egyszer igazgattam a hátam mögött is ült egy csaj és hát sokszor látta ahogyan mozgatom és egyszer bántás képen vagy nem tudom, de oda dobta hogy te nagyf@szú :D szóval az ilyen büszkévé teszi az embert.

Amúgy most miért akarod bebizonyítani hogy kié ez kié az, nem tök mindegy a csajnak kell megfelelnie nem a haverodnak.

23/f.

2012. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ez mekkora :DDDDDDDDDD


lehet, h kisebb a farka, ezért ne arcoskodjon :DD a helyébe ugy kicsapnálak téged..:DDD

2012. máj. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"... nekem van a legnagyobb farkam..."

Mi van? Minden osztálytársadét megmerted? Vagy.mindenkitől megkérdezted?

2012. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!