Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az óvszer mennyit ront a szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy william kérdése:

Az óvszer mennyit ront a szex élvezetességéből?

Figyelt kérdés
2012. máj. 11. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%-ot
2012. máj. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon sokat!

Szerencsére tartós párkapcsolatban élek, így nem használom.

De kétségtelenül hasznos, azt hiszem nem kell magyaráznom miért.

2012. máj. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Elég sokat, mert a pasi kevesebbet érez egyrészt, másrészt folyton figyelni kell, le ne csússzon. Durvulni pedig nem lehet vele, csak óvatosan tötyögni. A csajt is kidörzsöli, ha sokáig tart az aktus. Plusz szex után nem lehet egymásban maradni, azonnal ki kell venni, különben a csajban maradhat és belefolyhat a sperma. Egyszóval egy nagy macera az egész. De még mindig jobb mint nemi betegnek lenni vagy nem kívánt terhesnek. Tipikusan alkalmi védekezésnek tudom csak elképzelni, fix kapcsolatban kizárt...
2012. máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%

a párom sem szereti ő azt mondta,hogy nagyon szorítja és rossz mert nem érez belőlem semmit.

nem szoktuk használni.

2012. máj. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Az a legrosszabb, amikor hozzá vagy szokva, hogy óvszer nélkül szexeltek és mégis muszáj használni. Volt egy pár hetes időszak exemmel, mikor muszáj volt óvszert használnunk pár hétig a nőgyógyászati műtétem miatt és annyira szörnyű volt mindkettőnknek, hogy azalatt a pár hét alatt inkább csak orális szexet folytattunk... Komolyan kész kínszenvedés volt az egész óvszerrel.
2012. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 FollowWings válasza:
Sokat, és a csajok is csak a védekezés miatt erőltetik, mert nekik is jobb ha anélkül éreznek!
2012. máj. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

15:27

ha a lány nem szedhet fogamzásgátlót, akkor még mindig az óvszer a legbiztonságosabb.

a nemkívánt terhességtől való félelem szerintem jobban megterheli az embert lelkileg, mint fizikailag az óvszer...

2012. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmit sem ront belőle. Engem egyáltalán nem zavar.

33/F

2012. máj. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Férfiként azt mondom simogasd meg egy nő arcát a kezeddel, ezt folytasd pár percig, igyekezz megjegyezni, milyen mozdulatokkal tetted. Ezután húzz egy gumikesztűt és végezd el az előző műveletet ugyanannyi ideig kb. ugyanolyan mozdulatokkal. Pont ennyi a különbség.
2012. máj. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem egyik partnerem sem panaszkodott még. Biztos kevesebbet lehet érezni, de vmit vmiért.

A gumi a férfiak számára kényelmetlen lehet, a tablettaszedéstől meg a lánynak lehetnek akár komoly egészségügyi problémái. A többi megoldás meg nem igazán megbízható.


Szerintem ha nem magyaráznák be ennyire már a fiataloknak is, hogy mennyire szar az óvszer, akkor nem is lenne velük ennyi gondja. Egyszerűen a csapból is ez folyik, holott egyáltalán nem olyan gáz, mint ahogy beállítják.

2012. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!