Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van e olyan NŐ aki bele menne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e olyan NŐ aki bele menne egy titkos hosszútávú kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2012. jan. 19. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
van
2012. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zseni001 ***** válasza:
Kitől akarod titkolni?
2012. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt meg minek titkosítani?
2012. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Öcskös, mondtam már neked, hogy anyu nem engedi, hogy a gép elé ülj. Kapcsold ki szépen most már!
2012. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
priviben köszi
2012. jan. 19. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
igen van.....mert van akinek ez érdekes és izgató! :)
2012. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 whatshername ***** válasza:

Van.De ha már tényleg hosszútávú a kapcsolat,és amúgy minden oké,szerintem már nem kéne titkolni,biztos örülne neki a másik fél is,ha felvállalod.Gondolom szülők elől akarod titkolni.Előbb-utóbb úgy is kiderülnek az ilyen dolok(és ha lebukás által,az nagyon rossz és kellemetlen mindenkinek),akkor már jobb,ha te magad mondod el,az úgy őszinte,és látják,hogy éretten odaállsz eléjük és elmondod.

Valamint szerintem a szülőknek nem nagyon kéne beleszólni a gyerekük magánéletébe,meg kell hogy értsék.

Remélem segítettem.


21/L

2012. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

21:32!! Bájosan naiv vagy:))

Nyilván nem a szülei előtt titkolózik, bár "anyucitól" biztos kikapna, ha kiderülne a titkos kapcsolat...hát bizony nem könnyű a házas emberek élete :)


Azért 21 évesen már tudtam, milyen vad világ tombol kinn a farkasok között :O/

2012. jan. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!