Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos, hogy kiélje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos, hogy kiélje magát valaki párkapcsolati téren? Létezik olyan, hogy valakik az elsők egymásnak, és örökre úgy maradnak? Vagy felüti a fejét a más emberek utáni szexuális vágy?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs általános recept.
2012. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Létezik, már 18 éve együtt vagyunk.

Soha nem érdekelt más. Miért is érdekelt volna, ha minden tökéletes.

Persze vannak olyan emberek, akiknek viszket a ....,és telhetetlenek, de ha az ember mindent megtalál párjában, maximálisan kielégíti minden vágyát, nincsen szüksége, igénye másra.

2012. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát a más emberek utáni szexuális vágy bármikor felütheti a fejét, ha a parkcspcsolatban nem "kap meg mindent" az ember fia/lánya.

Ha minden rendben van az adott kapcsolatban, akkor nem vágyakozunk szebbre-jobbra, mert tökéletesen megfelel, az akivel együtt vagyunk.


A kiélés meg csak arra jó, hogy "tapasztalatot gyűjts", és tudj mihez viszonyítani!

2012. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A tapasztalat gyűjtésről annyit, hogy nincs rá szükség, mert szerintem minden embernek más az igénye a szexben.

Két embernek egymással is lehet tapasztalatot szerezni, nem kell ahhoz 20 emberrel együtt lenni.

2012. máj. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez személyiség és hozzáállás kérdése.Ki mennyire elkötelezett, attól függ.
2012. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a második pasimmal élek együtt és együtt is tervezzük leélni az életünket. Ő már kiélte magát, én nem. De amikor kalandra vágynék, az marad képzeletben, a valóságban sosem volt rá szükségem. Ő előtte sem. Egyszerűen nem szeretek kockáztatni. :) 27/N
2012. máj. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor kezd kifelé érdeklődni az ember, ha úgy érzi, nem kap meg mindent a kapcsolatában. Ha minden nagyon OK, akkor együtt maradhatnak. Erre viszont kicsi az esély. Ha valakik 10-en, 20-on évesen ismerkednek meg, akkor még gyerekek. Azt sem tudják, mit várnak egy kapcsolattól. Sokat fognak még változni és lehet, hogy a másik nem fog megfelelni nekik egy idő után.

Sokáig éltem az első barátnőmmel és hülyeségnek tartotta a tapasztalat szerzős szövegeket. De most már tudom, hogy sokkal jobb is lehet a szex. Persze ha a mostanival találkozom először, akkor elsőre tökéletes lett volna.

2012. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem valamilyen szinten nem árt, ha van tapasztalatod. az első igazi kapcsolatomban halálosan bele voltam esve a srácba, vele is vesztettem el, és soha nem akartam, hogy vége legyen. mikor kidobott, akkor úgy éreztem, hogy nincs értelme az életemnek, tehát nagyon szerettem. viszont bennem is fölmerült, hogy még csak 18 éves vagyok, és nem akarom leélni úgy az életem, hogy össz-vissz egy sráchoz volt közöm szexuális téren. voltak olyan gondolataim, hogy azért jó lenne kipróbálni, milyen mással. de hozzátenném, hogy ezek nem mindennapos gondolatok voltak, nem akartam és soha nem is csaltam meg, és nem vagyok k.rvás lány sem, akinek mindig viszket.

azt hiszem ez egyfajta modern kori ártalom. régen ugye általános volt, hogy egy férfival éled le az életed, ma meg pont, hogy a csapból is az folyik, hogy élj a mának, élj az ösztöneidnek, erotika, érzékiség, stb. szerintem sokan kicsit "lúzernek" érezhetik magukat, hogy "csak" 1 pasihoz volz közük, szerintem nekem is ilyen kisebbrendűség miatt jutott eszembe.

2012. máj. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem ez emberfüggő. Van aki őszintén beéri egy emberrel, mert szentimentálisabb, romantikusabb, érzelmesebb, elkötelezettebb, akármibb.

De van olyan, mint én. Én már fiatal koromban is megmondtam magamnak, hogy nem fogok társadalmi elvárásokat hazudni a vágyaimról, mert minek? Legalább magamnak nem. És én tudtam, hogy nekem egy pasi biztos, hogy nem lesz elég, legalább egy pár sráccal ki akarom próbálni a dolgokat, mert egyszerűen AKAROM tudni, hogy milyen lehet mással?

Úgyhogy kipróbáltam, örültem, mint majom a farkának, és most úgy vagyok a barátom mellett, hogy már nem gyötör a kíváncsiság, hogy milyen lehet mással, mert tudom. Szép volt, jó volt, elég volt, nekem most már bőven elég a párom is. Ő is kiélte magát, úgyhogy emiatt szerintem kettőnknek nem kell aggódnia.

De mi nem is hazudtunk magunknak semmiről, hogy beérem én egy emberrel is, mikor nem.

Szóval szerintem emberfüggő.

2012. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem nem fontos. Egy tökéletes lányt akarok! kész.

F18

2012. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!