Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ez a lány?

Figyelt kérdés

Tavaly ősz óta ismerem és akkor még nagyon rendes volt, jól ellehetett vele dumálni, aranyos volt, azt hittem ő is kedvel engem. Én nem csak hogy kedvelem hanem szeretem.


Egyszer csak megváltozott minden. Ha ráírok akkor rögtön mennie kell, ha összefutok vele akkor nem szól hozzám semmit. Nem lehet beszélgetést kezdeményezni mert hamar lerendezi. Nagyon oda vagyok érte, ő minden gondolatom, már annak is örülök ha meglátom valahol.

Írtam neki hogy beszélni szeretnék vele, de halogatja. Szerintem eszében sincs velem beszélni.

Nem tudom elfogadni ezt a helyzetet és értetlenül állok az előtt hogy miért lett ennyire távolságtartó. Én nem sértettem meg semmivel.


2012. máj. 12. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok-voltam egy lánnyal. Lezártam, felesleges kergetni és terhelni egymást. Jobb mindkét félnek.
2012. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Busz és lány után nem rohanunk, úgyis mindig jön a következő... Ez nem akar veled foglalkozni, viszont nemsokára találsz egy sokkal jobbat... :)
2012. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szerintem talált mást.
2012. máj. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nincs senkije.

Még egy ilyen lányt nem találok, nemhogy jobbat.

2012. máj. 12. 20:31
 5/10 anonim válasza:
önts pillanatragasztót a széke alá, és zaklasd
2012. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt ne írjátok hogy hagyjam a fenébe, majd találok másikat, stb.

Nekem ő kell.

2012. máj. 12. 20:34
 7/10 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Az már csak jobb lehet aki viszonozza.
2012. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mert valszeg amikor alkalmad lett volna jól megdöngetni, akkor kihagytad. Friendzoned.


"Én nem sértettem meg semmivel." >> Itt a probléma. Kicsit néha bele kell gázolni a rohadt nagy hiúságukba, hogy azért mégsem a pina körül forog a világ. Aztán persze mégis :D

2012. máj. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megérezte, hogy te többet akarsz tőle, mint barátságot? Ő viszont nem meri a szemedbe mondani, hogy nem jössz be neki mint pasi, úgyhogy inkább kerüli a veled való kommunikációt...
2012. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem kellesz neki! felejtős!
2012. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!