Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egy olyan csajjal, aki mindenkin átgázol?

Figyelt kérdés
Eljátssza mindenkinek,hogy szerelmes belé,mindenkire mosolyog,kedveskedik,megadja a számát,aztán minden programot lemond.Engem is behálózott,és még mindig él bennem a remény,hogy nem úgy gondolja,velem majd más lesz.Egy hónapja vagyok vele együtt,és egy jóbarátom mesélte,hogy őt is rondán becsapta anno,nem érdekelte,hogy van barátnője,szétszedte őket,aztán megcsalta a haveromat.Bízom benne és abban is,hogy velem nem teszi ezt,de dekoratív lány,és rettegek,hogy egy magamfajta fickót egyik napról a másikra levált...Mit tegyek szerintetek?

2012. máj. 12. 22:57
 1/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Menekülni tőle pl.
2012. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vágd análon és futás
2012. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
teljes mértékben lesz*rni, és megszűntetni vele minden kapcsolatot.
2012. máj. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Érdekes, hogy az ilyen csajok később mindig felbukkannak azoknál akik kedvesen bántak velük miután ők csalódtak...
2012. máj. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem le kell őket vizelni. el tudod képzelni az arcukat, hogy levizeled őt, akiért mindenki rajong... szerintem menne pszichológushoz, nem tudná elviselni..
2012. máj. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól beolvasni neki, hogy mi az igazság vele kapcsolatban.Meg, hogy mi lesz annak a következménye ha sokat kurvul az , h elterjed a híre és majd ha elég érett lesz szegény(szellemileg)és akar egy komoly párkapcsolatot majd fordul a kocka őt fogják megdugni és nem tud majd egy tisztességes hapit kifogni.Ezek után jól otthagyod.:)
2012. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyenek bezzeg nem csak arra kellenek. Nincs igazság.
2012. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!