Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a melltartóméretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a melltartóméretemhez?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, a méret: 70/A, 75/A ( a kettő között). Ez elég kicsi, igaz?

#melltartó #éetkor
2012. máj. 13. 03:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

nem sokat mond.

ez most nagy v kicsi?

képet.

2012. máj. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Lányok! Higgyétek végre el, hogy a méret ebben az esetben sem lényeges!!!
2012. máj. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A 70 és 75 semmit nem jelent, az a mell alatti méreted.

A mell nagyságát a kosár mutatja.

Ha ilyen vékony vagy, akkor biztosan jól áll neked a kicsi mell.

2012. máj. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ekkora mellem van és hidd el még senki nem panaszkodott. Van olyan pasi akinek ez jön be van akinek a nagy, de először is magadat kell elfogadni. Én soha nem akartam nagyobbat, vékony vagyok ez pont jó a testalkatomhoz.
2012. máj. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Örülj hogy csak ekkora. Ne tudd meg milyen egy 90-95 C-s mell. :S
2012. máj. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit meg nem adnék, ha ilyen kis melleim lennének, mert nekem 80d/e-s.... Tehát szerintem örülj, és jó ez a méret
2012. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ,milyen az alkatod.Ha illik hozzá,miért ne?
2012. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

Nekem 70/B-s a melltartóméretem és eddig csak előnyét láttam a kicsi mellnek. Simán tudok hason is aludni, ha oldalra fordulok nem lógnak oda mindenhova a melleim, nem ereszkedtek eddig szerintem semennyit, és szerintem nem is nagyon fognak, max. minimálisan, egy nagy mellhez képest legalábbis. Én mélyen kivágott pólót is felvehetek, így sem látszik a mellem (nincs kint a fele), mint egy nagymellűnek (nálam már 80,85/B nagy mell).


Testvéremnek 85/B-s melle van, szegénynek nagyon sokat fáj a háta, nem igazán vehet fel mélyen dekoltált felsőt, mert neki elég kihívóak így a mellei, folyton nyálcsorgatva bámulják, soha értelmesen nem tud beszélgetni senkivel, mert a mellével szemezgetnek, ezt ő utálja és én is utálnám a helyében. Nekem legalább az arcomra tudnak koncentrálni, az is valami. :-) És ő nem tud aludni sem tőle rendesen, és neki már jó 5 cm-t ereszkedtek a mellei, pedig még ő is a húszas évei elején van... Enyém még mindig olyan, mint 15 éves koromban. Szóval előnyei is vannak a kicsi mellnek. Legalábbis én inkább ezekre a pozitív dolgokra gondolok, ahelyett, hogy azon agyaljak, a férfiak 70,80%-ának (?) a nagy mell tetszik. Nem érdekel engem ez már. :-)

2012. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Mikor tanulják már megy egyesek, hogy a 85/B és 70/B közti mellméret között NINCS SEMMI KÜLÖNBSÉG, ugyanis a kosár mérete nem a számtól függ, hanem a betűtől!

A, B, C, D... stb, így nő a mell mérete, a szám része a mell alatti méretetet határozza meg.


21N

2012. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is A kosaras a melltartóm semmiben nem hátráltat,hogy kicsi a mellem.A páromnak tetszik a gyerekeket meg másfél éves korukig lazán szoptattam A kosárból,míg barátnőmnek a D kosarával nem volt teje,az ő babájának is én fejtem tápszer mellé az anyatejet:) Egyébként is hülyén mutattam volna futóversenyeken ha a melleim futás közben az arcomat csapkodják:)
2012. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!