Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A homoszexuálisok között is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A homoszexuálisok között is van párkapcsolaton belüli bántalmazás?

Figyelt kérdés
Mármint biztos van, de azért elég érdekes lehet hogy két férfi összeverekszik, nekik jóval nagyobb fizikai erejük van egymással szemben, mint mondjuk egy védtelen nőnek, akire rátámat az agresszív pasija.
2012. máj. 13. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Még találkoztam vele, de előfordulhat.

A férfiak fizikai ereje között is nagy a szórás. Egy gyengébb férfit egy erős testalkatú simán megver.

2012. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ettől függetlenül létezik, igen. Két férfi közül lehet az egyik nagyobb, erősebb stb, és a másik hiába védekezik, előbb-utóbb legyőzi. És nem csak a fizikai erő számít, hanem a párkapcsolat dinamikája, a két személy jellembeli különbségei - én pl. fiú létemre alig verekedtem egész gyerekkoromban, mindig kerültem az erőszakot, mint a tüzet... nem tudom, mit csinálnék, ha a párom erőszakoskodni kezdene velem, bár igazából el sem tudnám képzelni, hogy egy ilyen férfival legyek együtt.
2012. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van.


A párkapcsolaton belüli bántalmazás oka, ugyanis az hogy valaki túl domináns és a másikat nem veszi ember számba csak eszköznek. Itt a bántalmazott is lehet a hunyó ugyan abból az okból, "hogy valaki túl domináns és a másikat nem veszi ember számba csak eszköznek."

2014. júl. 28. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!