Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti elmondtátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti elmondtátok a szüleiteknek, hogy elveszítettétek a szüzességeteket? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Meg még arra lennék kíváncsi, hogy amikor elkezdtetek járni valakivel, akkor azt elmondtátok a szüleiteknek? Mert én ezt nehezen tudom elképzelni, hogy odamenjek anyumhoz, és elújságoljam neki, hogy van egy fiúm... Nem szoktunk ilyenekről beszélgetni, és még soha nem volt pasim.

2012. máj. 13. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mondtam el soha. Anyám éveken át vérig sértett dolgokkal,így kizártam a magánéletemből.Egy pasi volt akit bemutattam neki,ekkor már kb 6éve nem voltam szűz. Azóta se mondok el neki semmit.
2012. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egész biztos hogy nem! Ehhez neki semmi köze. Azt, hogy van pasim azt elmondom, de nem ilyen körülményeskedve mint ahogy te ezt leírtad, mert nem olyan nagy dolog.

Csak úgy egyszer elböffentem magam a kocsiba, hogy képzled anya nekem van pasim vagy valami hasonló. De ez nem egy olyan dolog, hogy "Meleg vagyok!" "Férjhez megyek!" Gyerekem lesz!" színvonal.

2012. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem kéne nagy dolognak lennie, de nekem mégis az..:/ Mert ha elmondanám, akkor elkezdene kérdezősködni meg minden. És ahhoz nincs kedvem. Meg ahhoz se hogy a családban mindenki erről beszéljen.
2012. máj. 13. 14:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Minek mesélnéd el? Ez magánügy mindenki életében.


23/N

2012. máj. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Természetesen én elmondtam neki ha barátom van... Máshogy nem is nagyon tudtam volna megoldani, mindig távkapcsolataim voltak, valahol lenni kellett. :) Azt persze minek mondjam el neki, hogy már nem vagyok szűz? Magánélet...
2012. máj. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudta kérdés nélkül is.De van olyan viszonyunk,h megkérdezte,hogy megvolt-e,én meg mondtam,hogy igen.Nem kérdezett mást,de tanácsot kérhetek,simán beszélgetünk erről,ha úgy jön ki.Apám és bátyám előtt is kimondok ilyen dolgokat,pl h fogamzásgátlót vtam felíratni vagy épp előttük veszem be. Semmi különös nincs ebben:)

A pasijaimat tudták,mert mindig távolsági kapcsolataim voltak és rendszerint buszozni kellett a randihoz.Féltettek,elmondtam mivolt nagyvonalakban,túléltük mindannyian. 20/L

2012. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem anyum egyben a legjobb barátnőm is és mivel ha megkérem, hogy azért erről ne tudjon már mindenki akkor nem mondja el. Szerencsére nagyon bizalmas a viszonyunk így mindent megosztunk egymással, szóval nem esik nehezemre elmdani, hogy van valakim! :)

De a szexről inkább csak kérdezek, mintsem megosztom vele a történéseket. Persze, ha már kérdezek akkor nyilván tudja, hogy már vagy kezdődőben van valami "olyasmi" vagy már elvesztettem! :)

2012. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én ugyan ilyen szinten voltam annó, az elmondás terén a pasikat úgy mondtam el hogy tetszik egy valaki....megmutattam neki és kész, amikor meg már feljárkált hozzánk meg elmentünk ide oda úgy is leesett nekik, meg én mindig bemutattam Őket itthon. a Szüzesség az más dolog...egyszer azt hittem terhes vagyok így gyorsan bevallottam a dolgot, hát mit ne mondjak érdekes volt, de utána már jó volt hogy tudta mert simán fel íratta a tabit.
2012. máj. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem muszáj elmondani. Ez a te dolgod.
2012. máj. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még nem állok olyan szinten senkivel, hogy le akarnék vele feküdni, de egyszer majd eljön az is, és valószínűleg én sem fogom elmondani senkinek.
2012. máj. 16. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!