Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van, leszbi vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van, leszbi vagyok vagy csak hajlam?

Figyelt kérdés

Hát valahogy az a lényeg, hogy undorodok a pasiktól... pl. evés közben el kap a hányinger egy félmeztelen pasitól, de egy csajnál nincs semmi bajom, akármennyire is neki van vetkőzve... nem bírom a férfiak nemi szervének látványát, és soha nem tudom elképzelni hogy hozzányúljak.

14/L


2012. máj. 13. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd:)
2012. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elsőnél a pont
2012. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
remélem így lesz!
2012. máj. 13. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
14 évesen még ne is akarjál fogdosni egy farkat se. Mindegy én örülök, hogy legalább nem fog összefeküdni ilyen fiatalon az első jött-ment sráccal aki szembe jön.
2012. máj. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14évesen énis még undorral néztem rá meg minden elsem tudtam képzelni hogy én majd később szeretni fogom...és lám,18évesen már nincs is gondom!:) kinövöd majd
2012. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
ha meg nem növöd ki, akkor a lányokkal fogod megtalálni az élvezeted, és közülük választasz magadnak párt. aztán boldogan éltek
2012. máj. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
14 évesen még én is így voltam vele, sőt kijelentettem, hogy a szex undorító és soha nem fogom csinálni. Ennyi idősen még nem is kell, hogy lázba hozzon. Lesz még elég lázas éved később, és ez így van jól. Ne félj magadtól és az érzéseidtől, nincs veled semmi baj!
2012. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!