Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus hajlam van bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus hajlam van bennem?

Figyelt kérdés
Tetszik a munkahelyemen az egyik kolléganőm, olyan szép és csábító szája van. Úgy lenne kedvem néha megcsókolni! Sokszor elképzeltem már, és volt olyan is hogy álmomba is megtörtént, de nem merem, mert nem tudom mit szólna hozzá! Semmi testiség nem érdekel, csak a csókja! Mit tegyek?

2012. ápr. 18. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
szerintem leszbi vagy...
2012. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mus musculus ***** válasza:
Fején találtad a szöget, hajlam, legalább egy minimális. Nincs ebben semmi gáz, az emberek döntő többségének ilyen a szexuális orientációja. Egyébként nem tudom, dumáld meg vele vagy menjetek buliba a piálósabb fajtából, de csak úgy, nulla előzmény nélkül nem kéne lekapni.
2012. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Első kérdésre a válasz: igen (de legalább tuti hogy biszex).

Második kérdésre a válasz: nem tudom. Semmit leginkább, mert ha ő nem leszbikus vagy biszexuális, akkor nagyon égő lesz a munkahelyeden. Esetleg mondd neki, hogy mennyire szép, érzéki szája van. Ha hasonló beállítottságú mint te, akkor ebből csak veszi a lapot. Ha nem, akkor lehet, hogy másképp fog rád nézni mint eddig.

2012. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jóba vagyunk és nem akarnám egy ilyen hülyeséggel elrontani a dolgot. Szeretem nagyon (szeretet, nem szerelem) és nem bírnám ki ha haragudna rám.
2012. ápr. 18. 20:43
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs mese, várni kell egy bepiálós bulira:)
2012. ápr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én már hívtam bulizni, de nem akart jönni, igy elég nehéz leitatni, :)
2012. ápr. 18. 20:48
 7/14 mus musculus ***** válasza:
Más megoldás nemigen létezik, a random smárt leszámítva, de jó eséllyel az is haragba torkollna és ott állnál, ahol a part szakad. Tömören; meggyőződ, megutáltatod magad vele avagy marad plátói a vonzalom.
2012. ápr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet csak kíváncsiság is.
2012. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én is erre tippelek, hogy csak kíváncsiság, hogy milyen nővel csókólozni! És épp egy szép száju nőre esett a választás. Már rég izgat a gondolat, milyen egy nővel, csak lehet ennyire rá stresszeltem, hogy vele képzelném el!
2012. ápr. 18. 21:02
 10/14 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vagy lezbikus.
2012. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!