Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy is van?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam a tampont.Pisilnom kellett Nem vettem ki És meg telt pisivel. Mindenki azt mondta hogy a pisi máshonnan jön mint a menzesz. Akkor ez most hogy is van??


Üzenetet is SZÍVESEN fogadok. De CSAK NORMÁLIS VÁLASZT KÉRNÉK



2012. máj. 13. 19:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog.Ha jól fel van rakva,akkor nem lehet pisis.Legfeljebb a madzagja,és azt érzed.
2012. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A pisi nagyon gonosz, troll jószág, állandóan keresztbe akar tenni annak, akiből kijön. Hozzá képest az Alien házicicus.

Nagyon, nagyon vigyázni kell vele... ha túl közel hajolsz hozzá (mikor már a WC-csészében van), hirtelen rád ugrik, befolyik a füleden az agyadba és szétrágja a beleidet.

2012. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó helyre is raktam és rendesen felnyomtam. Mégis teljesen megtelt. Legközelebb nyomjam még jobban fel?
2012. máj. 13. 19:16
 4/9 anonim ***** válasza:

Amúgy mégis, hova dugtad fel?

Sok hülye, gonosz emberke megtévesztésből azt írja, hogy a hüvelybe kell, de ne dőlj be nekik, a tampon helye az orrban van. Ha oda dugnád be, ahogy kell, természetesen nem lenne pisis, mikor hugyozol.

2012. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egyszerűen lehetetlen. Nem pisivel telt meg, hanem sima hüvelyváladékkal.

Amikor gyenge a menzeszem, és tampont teszek be, akkor is "megtelik", de nem vérrel.

Biztos, hogy az pisi volt?

2012. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen mert már nagyon kicsit van meg és eddig nem tudtam rendesen felreakni ezért nem hassználtam most csak kipróbáltam és pont pisilni kellett mondom akkor kipróbálom hogy télleg nem lesz- e pisis de az lett mert utána rögtön kivettem és tejesen megtelt!
2012. máj. 13. 19:31
 7/9 anonim ***** válasza:
dugd a seggedbe, ott nem lesz pisis
2012. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Rendben, akkor neked van igazad. Vagy a húgycsövedbe dugtad a tampont, vagy a méhedben van a húgyhólyagod.

...

Hiába győzködsz minket, akkor is te vagy a hülye. Az egyszerűen nem lehetett pisi. De ha az volt, akkor is te vagy a hülye, mert nem tudod, hogy hol van a hüvelyed. Nézd meg a képet, meg olvasd el a használati útmutatót, aztán csináld újra.

Őrület...

2012. máj. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nekünk tartottk egy előadást egy pár doki a suliban a pubertás korról.és volt arról is szó hogy ki-e kell venni a tampont ha pisilünk?

-a válasz NEM!!

mert tényleg nem egy helyről jön , tehát rossz helyre tetted be , mert egyszerüen kizárt hogy onnan jöjjön a pisi, ezért is egyszerűbb a betét hhasználata :)

de ha te mégis az mellett állsz ki h igen is jól tetted be , akkor viszont a nőgyógyászhoz fordúlj ez ügyben! :))

2012. máj. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!