Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk:tetszhet nektek duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veronika O.O kérdése:

Fiuk:tetszhet nektek duci lány? és (testesebb) lányok: egy kapcsolatban feltudtok "oldódni" még akk is ha nem vagytok fogpiszkálók? Lécci normális válaszokat

Figyelt kérdés
Na hello! Veronika vagyok 14éves nyolcadikos elég duci (de azért nem 100kilós vagyok nyugi! ). és hát azt szeretném tudni h van-e esélyem a fiuknál? Mert sokszor hallottam h van akinek a testesebb lányok jönnek be! Mert elég sok fiú haverom van és mindig mondják h ez a csaj olyan kövér meg az milyen ronda. és a barátnőim mind vékonyak és úgy érzem h nekem soha nem lesz pasim Szóval
2012. máj. 13. 19:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
ha 14 évesen dagi vagy, milyen leszel 20 évesen???
2012. máj. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Engem terrorizálnak a kövér lányok ... erőszakosak, állandóan rám nyomulnak, úgy kell lekoptatnom őket. Marhára idegesítő.
2012. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem késő elkezdened diétázni és sportolni... Aztán akkor nem kell ilyen hülye kérdéseket feltenni...
2012. máj. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Jajj!! ne törődj velük!

tudod hány olyan fiú van aki a duci csajokra buknak? egyébként tök mindegy hogy nézel ki, mert lehetsz te vékony bomba nő, ha egy értelmes szót nem tud veled beszélni egy fiú!!! és ha te meg vagy magaddal elégedve akkor az sugárzik belőled, és kész!!!de az egészséged miatt azért nézz körül hogy milyen sport van amit szeretsz és csinálnád is!

2012. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
tudom h nem késő sportolni kondizok is... csak elég lassan fogyok, nem könnyű!!! nem is hülye kérdés!!!! mi az h milyen leszek 20 évesen?? hát leszophatsz mér kell bunkózni???
2012. máj. 13. 19:47
 6/14 anonim ***** válasza:

Vannak, de először magaddal kell rendbe jönni. Én a te korodban kezdtem el aktívan sportolni, és az érettségire egészen rendbejöttem. Végig 63 kiló voltam, ami az én 160 centimhez kicsit sok, de a végére izom volt rajtam és nem háj.

Nem kell foglalkozni azzal, mit gondolnak mások, de el kell fogadni, hogy a pasik többsége a vékony lányokra bukik.

2012. máj. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én is sportolok és el is kezdtem fogyni csak a barátnőim mindig pasikról beszélnek és én meg kb. úgy érzem h soha nem lesz pasim.. ezért kérdeztem
2012. máj. 13. 19:55
 8/14 anonim ***** válasza:

Jah, és természetesen, ha érzed, hogy a barátodnak úgy tetszel, ahogy vagy, akkor fel tudsz oldódni az ágyban.

A te korodban én is azt hittem, hogy sosem lesz pasim, és aztán a 16 és 23 éves korom közötti időszakot kapcsolatban töltöttem. SZóval ne aggódj semmin, békélj meg magaddal, sportolj.

6-os voltam, 24/L

2012. máj. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat most valamennyire megnyugodtam :)
2012. máj. 13. 19:59
 10/14 anonim ***** válasza:
konditerembe jársz? érdemes lenne sokat sétálni, és futni.
2012. máj. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!