Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek elfelejtett már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfelejtett már?

Figyelt kérdés
Együtt voltunk 1 évig. Aztán külföldre kellett költözniük és azóta nem találkoztunk. Már 4 éve. Az első 1 évbenmég ugy ahogy tartottuk a kapcsolatot és beszélgettünk aztán megszakadt. Nekem már barátom van lassan fél éve de még mindig rá gondolok:( Szülinapjakor, ami nemrég volt irtam neki levélbe köszöntőt. Megköszönte és nem irt utánna semmit.Megse kérdezi hogy vagyok. Amióta elment nincs barátnője. Érzem hogy ha találkozhatnánk újra akkor visszajönnének a régi érzések..Megéri várni még tovább? Tehetetlen vagyok. Minden éjjszaka sirok és rá gondolok:( nembirom már
2012. máj. 13. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Miaf@szomnak van most barátod?
2012. máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Első kérdés: igen.

Második kérdés: nem.

2012. máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanod kellene...
2012. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Ő már továbblépett és le se szar..
2012. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de tudom hogy ha újra találkoznánk akkor minden a régi lenne:( annyira szeretett és én is őt
2012. máj. 13. 22:09
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép volt, rég volt- nem véletlenül nem érdeklődik felőled.
2012. máj. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem felejtett el, érzem és hogy még mindig szeret..nem adhatom fel:(
2012. máj. 13. 22:28
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utsó mondatod szíven ütött. Klinikai eset vagy. Hát akkor tudjad, érezd, és szenvedj tovább. Nálad ez már megszállottság, nem valódi érzések. Annyira ragaszkodsz ahhoz ami négy éve volt, hogy képtelen vagy lezárni a múltat és tovább lépni. A srác már megtette, lezárta. Ő már nem foglalkozik veled. NEM SZERET! Hogy is mondjam, hogy ne gázoljak nagyon a lelkedbe? Leszar téged. Ha eddig valamilyen számomra érthetetlen oknál fogva nem vetted volna észre. Ha találkoznánk, ha találkoznánk, brühühü. De nem találkoztok!!! Menj el pszichológushoz! És ezt nem viccből mondom.
2012. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyszerűúen kérdezd meg tőle: "régen találkoztunk, akkor mi van kettőnk között, te hogy érzed, hogy gondolod?"
2012. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!