Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ebben az esetben ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ebben az esetben ha elfelejtett felhívni?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve vagyunk együtt most költözünk majd össze és eljegyzés is volt már,nagyon szeretjük egymást.Kereskedelemben dolgozik így karácsony előtt nagyon sokat dogzik azt mondja nagyon fáradt.A héten elég távolságtartó volt velem tegnap meg hívtam este és azt mondta elfelejtett hívni mert ott van a bátyja és gépeztek.Tényleg ott volt hallottam.Nekem ez nagyon rosszul esett mert miaz hogy elfelejt felhívni?!Nem tudom eldönteni hogy baja van,vagy csak ilyen tesós-pasis estét tartott fáradság levezetés gyanánt és azért nem keresett.
2011. dec. 15. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak túl sok stressz érte és így engedte ki a gőzt ... még mindig jobb ,mintha k....ni ment volna
2011. dec. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez gáááz, nagy gáz...


Persze nem az, hogy elfelejtett hívni, hanem az, hogy 4 év után ennyire nem ismered, ennyire nem tudod megítélni...

2011. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó csak régebben akkor csinálta ezt ha nem volt biztos kettőnkben.még az elején.És bármennyi idő is telt el ilyenkor az jut eszembe hogy már megint az van mint akkor volt?
2011. dec. 15. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!