Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már szexkapcsolatotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már szexkapcsolatotok? Nem szerettetek bele a másik félbe?

Figyelt kérdés

Egyéb program, időtöltés nem volt amit csináltatok?

Normális válaszokat kérek.

Nem akarok komoly kapcsolatot, magamra akarok koncentrálni, túl sokat csalódtam, de úgy néz ki egy sráccal mindketten vonzódunk egymáshoz szexuálisan, meg úgy elvagyunk egymással. Maradhat vajon laza kapcssolat elkötelezettségek nélkül?



2012. máj. 13. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Egymásba fogtok szeretni. Nem értem ez miért lenne baj.
2012. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kettőtök közül valaki többet fog akarni egy idő után szexnél... a vonzalom könnyen átalakul szerelemmé :))

19/L

2012. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt, és nem, mert nem szólt semmi másról, másik városban is lakott. De amíg tartott addig jó volt.
2012. máj. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem is tudom

a srác nem egy elkötelezett típus, én meg most épp hogy el akartam zárkózni ezektől a dolgoktól, nemrég vagyok túl egy szakításon

de majd kialakul

2012. máj. 13. 22:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt, és de, egymásba szerettünk, együtt vagyunk.

Volt más időtöltésünk is, igazából a szexért meg kellett dolgoznia nálam, nem adtam csak úgy oda magam, mivel nem vagyok könnyűvérű. Soha nem volt szokásom az ilyesmi, csak nagyon vonzott a srác, kedves is volt, de nem akart kapcsolatot, így gondoltam egy próbát megér, és ha gáz lesz (megszeretem), lelépek. Megpróbáltam lelépni, de nem hagyott, így jöttünk össze =)

Mindenki csalódott már korábban, emiatt nem éri meg elzárkózni. Vágj bele, és ha nálatok is kialakulna az, ami nálunk, szerintem hagyd, hagy történjen a dolog. Lehet, hogy most nem fogsz csalódni. Ha meg nem történik semmi részedről, akkor meg jól szórakoztál, amire alapból vágytál.

2012. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rengetegszer volt ilyenem, és 70-30% arányban abba kellett hagynom a dolgot, mert érezni kezdtem iránta. A maradék 30 az inkább az állati ösztönök kiélése volt.
2012. máj. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!