Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok a komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok a komolyabb fiúkról? Szeretném ha leirnátok mit gondoltok rólam 15/f Bővebben lent.

Figyelt kérdés

szóval 15 èves fiú vagyok viszont a gondolkodásmódom ès a viselkedèsem komolyabb a többiekènèl szeretek hülyülni nem vagyok flegma nem szeretek senkit se piszkálni bántani pedig megtehetnèm de valahogy nem bírom az ilyesmit a romantikát szeretem inkább az ártatlanabb nem ribancos aranyos lányok èrdekelnek nem szeretek rányomulni durván a lányokra mint a többiek mert ugy gondolom szemètsèg azzal szemben aki szerelmes lehet belè nekem nagyon rosszul esik ha tetszik egy lány és akkor odamegy hozzá egy pofátlanabb fiu ès elkezdi tapizni meg ölelgetni bujik hozzà stb a csajnak nem jön be de őt nem èrdekli

a szerelmet komolyan veszem hűsèges tipus vagyok

Külsőre :sportos,barna normál haj kèk szem 165-170 cm magas (nemtom pontosan règ mèrtem :D ) 66kg

normális válaszokat várok de jöhet más is csak ne piszkálódás legyen


2012. máj. 14. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
a leirtak alapján tök aranyos lehetsz :)
2012. máj. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy 15 èves fiú vagy viszont a gondolkodásmódod ès a viselkedèsed komolyabb a többiekènèl. Szeretsz hülyülni, nem vagy flegma, nem szeretsz senkit se piszkálni/bántani pedig megtehetnéd, de valahogy nem bírod az ilyesmit. A romantikát szereted inkább, az ártatlanabb, nem ribancos, aranyos lányok èrdekelnek. Nem szeretsz rányomulni durván a lányokra, mint a többiek mert úgy gondolod szemètsèg azzal szemben, aki szerelmes lehet belè. Neked nagyon rosszul esik, ha tetszik egy lány és akkor odamegy hozzá egy pofátlanabb fiú ès elkezdi tapizni meg ölelgetni/ bújik hozzà, stb., a csajnak nem jön be, de őt nem èrdekli

A szerelmet komolyan veszed, hűsèges típus vagy.

Külsőre :sportos,barna normál haj, kèk szem 165-170 cm magas (nemtom pontosan règ mèrted :D ) 66kg


Így összegezve tök jó srác vagy, maradj is ilyennek. :) (de ne azért ne "nyomulj rá" egy csajra, mert másnak tetszhet, és az neki milyen rosszul esik. Majd ezt a leányzó eldönti.)

2012. máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Krasavica válasza:
Aranyoslehetsz :) Kár hogy sok 18-19 éves nem igy gondolkozik :(
2012. máj. 14. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat :) remèlem az a lány is igy gondolja akibe szerelmes vagyok
2012. máj. 14. 11:38
 5/6 anonim válasza:

Nekem is hasonló a gondolkodás módom :) szerintem maradj ilyennek, szeretik a lányok :D (legalábbis a normálisak :), a ribancokkal meg nem kell foglalkozni)


19/F

2012. máj. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Maradj ilyennek, és ha lehet minél több korodbeli fiú vegyen rólad példát!:) Mi a barátommal azért nem járunk már, mert én érzelmes, kedves szavakra éhes lány voltam, ő pedig menőzős, én pedig csak mutatóba voltam, kellék a menőzéshez, a "csinos, okos" lány aki a menő fiúval jár.Kész álom, csak nem nekem.Szerintem a szerelmed nagyon jól fog veled járni, és őszintén drukkolok :)
2012. aug. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!