Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnátok egy novellámat...

Elolvasnátok egy novellámat és leírnátok mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

link: [link]


Minden kritikát kíváncsian várok, csak kulturáltan fogalmazzátok meg, kérlek.

Továbbá: Ez az írás egy novellapályázatra készült. Akinek tetszik, kérem, hogy nyomjon rá egy lájkot, de ne a facebookosat, hanem a Herald People-s zöld kezecskét. Köszönöm.:)


2011. aug. 24. 02:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Tök jó lett. Bár a végét nem értem. Mint általában King könyveinek a végeit...
2011. aug. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem roszz, eleg izgi!mintha valami zombis filmet neztem volna( ezt a gyarbol kirohano emberek viselkedese miatt ereztem) Bar az elejet olvasva nagyon egyszerunek tunt a fogalazasmodod de tovabb olvasva szepen kidolgozott megfogalmazott mondatokat hasznaltal!

Egy rossz kritika! Sajnalom de azok az obcen szavak nem illenek oda , kicsit finomabban is fogalmazhattal volna, ful serto volt!

Osszesegebben orulok , hogy elolvastam! Nem volt ido pazarlas!:)

2011. aug. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.:)


Kedves első válaszoló! Nem gond ha nem érted, mivel ennek nincs értelme. Egy álmomat írtam le, azoknak pedig általában nincs túl sok...legalábbis nálam.:D

2011. aug. 24. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor elolvastam utána pár percig azon gondolkodtam, hogy az egész olyan álomszerű, a reakciók, az események, az egész sztori. De ez az álomszerűség nekem kifejezetten tetszett, jó kis hangulata lett emiatt az irományodnak. Nekem tetszett!
2011. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem látok semmit...
2016. febr. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!