Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vigyazz mit kivansz, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vigyazz mit kivansz, vagy annal tobb?

Figyelt kérdés

Van egy ferfi az eletemben, aki mar 9-10 honapja nemcsak, hogy tetszik bele vagyok zugva. de nem lehetseges a kettonk kozotti kapcsolat! meg amugy se hiszem, hogy bejovok a fiunak. :( Megis mindig biztatott, mindig osztonzott, sose akarta "tartani a 3 lepes tavolssagot", de ne ertsetek felre nem tortent semmi! csak ez olyan, mintha a fonok mikozben van felesege, a titkarnojevel jarna el kavezni,de megse akar tole semmit. Kb. ugyanilyen az en szitum is! De nem a fonokomrol van szo! es nagyon bantott, hogy sose "utasit vissza", megse akar semmit tolem, es azt mondtam(magamban), hogy bar dontene mar el, ne jatszon velem, ha akar valamit akkor lepjen, ha nem akkor ne biztasson. Es megtortent. Eloszor egy mondattal probalt "visszautasitani", vagyis inkabbb "tartani a tisztes 3 lepest". de aztan ujra biztato jeleket eszleltem. ezzel parhuzamosan van 1 masik tortenet is. par honapja a baratnoim mind azt meseltek, hogy szerelmukkel almodtak, es jaj de jo, mennyire szep volt... en sose almodtam vele, de en is ki akartam probalni milyen, es mindig azt kertem Istentol, hogy vele almodhassak. :) es pont azota, amiota volt az a bizonyos mondat, majd kesobb kozel engededett magahoz minden ejjel rola almodok. Es ez engem idegesit, mert meg nehezebbe teszi azt, hogy kiszeressek belole, pedig remenytelen a helyzet! :( mesletem errol masoknak is, es az a velemenyuk, hogy az egesz bebeszelesen alapszik, es lehet, hogy nem is szerelmes vagyok, hanem bebeszelem magamak....?! Nem tudom mit tehetnek, de nekem minden perc egyre rosszabb! szeretem, nem tudom elfelejteni! :(

mit kellene tennem? ja, es azt ne mondjatok, hogy keressek mast, mert nem megy! :( es nem is vagyok az a csiunos lany...:-S


2009. jún. 26. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
velem is hasonló szitu volt.volt egy fiu,akivel megismerkedtem,összejöttünk,csókolóztunk,de semmi több nem történt...1hét mulva eltűnt az életemből,nem tudtam se címet,se telefonszámot se semmi szinte.8hónapig keresgéltem,kutattam utána,közbe azt kívántam hogy csak egyszer lássam ujra,és el tudjak tőle búcsúzni.8 hónap után...megszereztem a lakcímét és írtam neki egy levelet,hogy én nem tudtam elfelejteni azóta sem,és hogy szeretem még mindig,leírtam benne a telszámomat is.másnap reggel jött egy üzenet egy üzenet a telómra hogy még ö sem felejtett el,nagyon szeret,sokat gondolt rám.felhívtam,meg beszéltük hogy egy hét mulva találkozunk.találkoztunk is.az volt életem legszebb ugyanakkor legrosszabb napja.annyi történt h leszopatott és utána ki kisért buszmegállóhoz.ott csk annyit mondtam neki,higy soha nem foglak elfelejteni,isten veled,te voltál az első akit tiszta szívemböl szerettem és akiért bármire képes lettem volna.akinek ezt elmeséltem mndenki azt mondta h látod nem érte meg 8 hónapot rá várni,föleg mert csak csúnyán kihasznált.de én semmit nem bántam meg.azt amit kértem,azt meg is kaptam,hogy még utoljára láthattam és elmondhattam neki.ez már sok éve volt.azóta sem tudok hallottam felőle,de ha fel akarom keresni akkor tudom mostmár a címet és tdom hogy ő sem fog engem elfelejteni,mert amikor elöször voltunk együtt akkor még ő is szeretett,de volt valaki,aki tönkretette ezt az egészet mert azt mondták neki h megcsaltam.így oda lett a bizalom...ez egy gyönyörüszép és egyben életem legfájdalmasabb emléke,soha nem fogom már látni,de már nem is kívánom hogy találkozzak vele.akkor én ott lezártam,mégha még mndig fáj is.az első szerelem vagy a legszebb vagy a legfájdalmasabb élmény.azóta is hiába keztem uj éltetet uj fiuval,és hiába szeret az új...nem tudja miért szomorú a szemem,hiszen ö csak boldoggá akar engem tenni
2009. jún. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is, az, hogy valaki csinos, mindenkinek mást jelent. Lehet, hogy Te nem látod magad annak, mások viszont igen.

A történetedről: Egyetértek azokkal a barátaiddal, akik azt mondták, hogy csak bebeszéled magadnak az egészet. Lehet, hogy a pasi nem is küldött feléd semmiféle jelet, csak Te szeretted volna azokat a dolgokat jelnek értelmezni. Mikor az ember nagyon akar valakit, sajnos ez előfordul. Sőt, azt is el tudom képzelni, hogy az illető nem is olyan nagyszerű, mint amilyennek elképzeled, hiszen annyira tetszik, hogy olyan tulajdonságokkal ruházod fel, amilyenekkel sosem rendelkezett.

Egyszóval szerintem próbálj meg egy külső szemlélő szemével tekinteni rá, keresd a rossz tulajdonságait, hátha így már kevésbé lesz vonzó. Sajnos, ennél jobbat nem tudok mondani. Mindenesetre sok sikert hozzá! :)

2009. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. valaszolo: Koszonom valaszodat, bar az en helyzetem teljesen mas, koszonom, hogy irtal, es hogy leirtad ezt a szamodra fontos elmenyt!

2. valaszolo: Arrol van szo, hogy tudom a hibait, sot en szidom a legtobbet, mindig en vagyok az, aki kiszurja a legaprobb balloveseit! es nagyon nagyot csalodtam benne! de megis szeretem. es a barataim nem a jelekre celoznak, hogy csak en beszelem be magamnak... mert nem felreertheto jelekrol van szo, hanem egyertelmu szavakrol! ok azt mondjak, hogy en nem is vagyok bele szerelmes, csak bebeszelem magamnak, hogy szerelmes vagyok bele!

Koszi a valaszt neked is! :)

2009. jún. 26. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt azóta?
2010. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!