Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kelthetném fel még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kelthetném fel még jobban az egyikük figyelmét?

Figyelt kérdés

Régebben ismertem két iker srácot, de sajnos megszakadt a kapcsolatom velük. Pár hete minden héten 2 bizonyos napon látom őket(ők is engem:D). Az egyik napon a buszról mindig akkor szállnak le amikor én egy másikra fel, és ez miatt csak az ablakon tudjuk nézni egymást pár mp-ig. A másik napon csak akkor találkozok velük, ha az én buszom késik (ami nem ritka..) és olyankor kb fél utcát együtt megyünk. Mármint nem konkrétan együtt, hanem mennek ők külön, meg megyek én az egyik ismerősömmel. Ahogy észrevettem, nem vagyok közömbös egyiknek sem. Nekem sajnos nem megoldott, hogy későbbi buszra szálljak, ezért nem tudok velük többször, több időt találkozni.

Na, szerintetek mit csináljak?


2012. máj. 14. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
És neked melyik tetszik? MUHAHAHAHAHA
2012. máj. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ismerem őket, tehát tudom, hogy melyiknek milyen a személyisége, és ez miatt megvan, hogy melyik tetszik:D És tudom is, hogy melyik-melyik mert van egy alig észrevehető dolog ami megkülönbözteti őket.
2012. máj. 14. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!