Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek egy lányról, aki: 20 éves, nem volt még barátja, szűz? Elég félénk és önbizalom hiányos, magába zárkózott. Nem szeret bulizni, ritkán iszik alkoholt, akkor is mértékkel.

Figyelt kérdés

... Középmagas, se nem vékony, se nem kövér. Rengeteget sportol, nevet, jó a humorérzéke, szeret olvasni. Egyetemista. És szép.

Vannak fiúk akik ezeket becsülik? Miért nem találkozok ilyen fiúkkal? Nyugtassatok meg, hogy vannak, akik az ilyen lányokat keresik...


2012. máj. 14. 14:26
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
62%
hogy miért nem? mert velem még nem találkoztál :)
2012. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok fiúban, és ilyeneket keresek, de mivel egyikünk sem mer kezdeményezni, soha nem találunk egymásra, így szopóka :)
2012. máj. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
nyugi vannak.
2012. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
A tökéletes nő.
2012. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

ja és ha ez megnyugtat: én az ilyen lányokat keresem :) a árkózottság meg az önbizalomhiány úgyis megszűnne, ha lenne 1 barátod.

mindössze ennyi a "baj" veled. tessék ám nyitni az emberek felé :)

2012. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre jársz,ezt nyugodtan elárulhatod :)
2012. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 CMD ***** válasza:
100%

Önbizalomhiányos, de kijelenti magáról, hogy szép. Seems legit!


Szerintem unalmas lehetsz.

2012. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt akartam írni, onbizalomhianyos, de azért szép meg van humorerzeke.

Tuti kamu a kérdés a sok luuzer meg már beindult:)

2012. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

mintha rólam szólna, hirtelen azt hittem, vmelyik barátnőm írt rólam i kérdést, de a végén olvastam, hogy rólam van szó, így megnyugodtam:D

nyugi rád talál előbbb- utóbb a szerelem:)

2012. máj. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
az önbizalom hiánya nem csak úgy nyilvánulhat meg, hogy "jajj csúnya vagyok", meg "jajj szart se érek".
2012. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!