Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket ütött már meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket ütött már meg azért egy önbizalom hiányos pasi aki aranyosan kedvesen próbálkozott, de valami ok miatt elutasítottátok?

Figyelt kérdés
Gondolok egy olyan pasira, aki nagyon vágyik már valakire, de mellé lelkileg nagyon kivan sok mindennel, és csak egy kapcsolat kell neki, de nem szereti ha nem fogadják el úgy ahogy van.

2012. máj. 13. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
nem hiszem, viszont, ha megalázod, elkezded kinevetni, és kérkedni azzal, hogy hogyan élsz vissza a bizalmával, akkor igencsak kijárna egy kis ilyen típusú móka!
2012. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%
Ha megütött, valószínűleg magadra vess. Ő aranyosan, kedvesen közeledett hozzád, de te visszautasítottad és nyilván valami tahót választottál, csak azért mert az jobban és férfiasabban nézett ki. Tanulhatnátok már egy kicsit lányok!
2012. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem. De tanultam önvédelmet és küzdősportokat, azt próbálja meg egy nyomorék f.sz, hogy ha kulturáltan elutasítom (sosem vagyok bunkó senkivel, tudom, hogy bátorság kell a megszólításhoz, ezért ha el is utasítom, mindig normális hangsúllyal és stílusban teszem) akkor megüt. Biztos, hogy engem kell majd leszedni róla, és soha többé nem emel kezet nőre... :D
2012. máj. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Pasiként kérdezem
2012. máj. 13. 18:50
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
harmadik válaszoló: nekem ér annyit a becsületem, hogy utána megölnélek...
2012. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Nehogy már ne legyen jogunk eldönteni, kivel akarunk (vagy nem akarunk) lenni. Ezzel a kedves, aranyos agresszióval pedig csak igazolnád a lányt, hogy jól döntött.
2012. máj. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

5. Becsület? Te mi a f.szról beszélsz, HOL van becsület egy olyan srácban, aki képtelen méltósággal elviselni egy elutasítást és EZÉRT gyerekes dacból és dühöngésből kezet emel egy lányra?

Biztos te is olyan szánalmas vagy, mint a kérdésben feltételezett férfitípus.

Mellesleg emberöléssel fenyegetőzöl, szóval nem elég, hogy azt nem vagy képes elviselni, hogy elutasítanak, és megütsz valakit, azt sem lennél képes elfogadni, hogy egy nő visszaüt és nem tűri szó nélkül a te agressziódat?

Kezeltesd magad, mert nagyon súlyosan problémák vannak a fejedben...

2012. máj. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
95%

Kezet emelni egy nőre, mert nem tetszel neki: szánalmas, undorító dolog.

Milyen jogon kérnéd máson számon azt, hogy személyes szükségleteidet nem elégíti ki neked tetsző módon?

Ez korlátolt életfelfogás, és sz@r emberek gondolkoznak csak így.


A válaszolóknak: azért megölnél becsületből egy embert, mert magát védte jogtalan támadásodtól? Valami hibát érzek az érveidben.


Leginkább senki se verjen meg senkit. A nagyszájúak menjenek, és fussanak le 10 km-t, utána pedig maszturbáljanak egyet. Máris szebb lesz a világ.


24F

2012. máj. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

jaja lehet hogy nem sportszerű pofonvágni 1 nőt, de az fokozatokkal undorítóbb, hogy egy luk tudatosan visszaél a helyzetével, és kihasználja a másik érzéseit, átveri és lelkileg megalázza.

Amúgy meg a pénz számolva az asszony verve jó.

2012. máj. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
93%
Egy egyszerű visszautasításban mi az átverés vagy kihasználás?
2012. máj. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!