Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki ha találkozom vele mindig megnéz, bár nem tudom hogy miért... valahogy midig mosolyog rajtam. Sose köszön mindig csak a nevemet mondja mintha meglepődne ( kicsit talán erőltetetten is). Legutóbb épp sétáltam amikor valaki (hát az a srác volt)mögülem végigsimítja a combom !!

Sétálok a folyosón és beáll elém .. én siettem és nem foglalkoztam vele de ez azért fura. Aztán meg ülök várok barátnőmre és megáll és elkezd nézni... ezután mondott valamit a haverjának de nem értettem. Segítsetek!


2012. máj. 14. 15:44
 1/3 anonim válasza:
Tetszel neki.
2012. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bizonyára tetszel neki... de elég tapasztalatlan, bátortalan szegény. Ha kicsit is tetszik segíts neki, kérdezd meg milyen napja volt vagy bármi, hátha sikerül valami értelmesebb viselkedést is előcsalni :) Te vagy az, aki ezt kihozza belőle, akkor mást is ki tudsz :P
2012. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tűnt bátortalannak... mintha direkt akarna zavarba hozni. A másik meg hogy nekem nem tetszik és nem is birom. Csak látásból ismerem de sose voltunk jóban
2012. máj. 14. 15:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!