Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léci olvassátok el, kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léci olvassátok el, kíváncsi vagyok a ti érzéseitekre, véleményeitekre (? )

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok...és annyira vágyom mára szexre. De nem akárkivel...ugy szeretnék valakit aki szeret..elvisz valahova randizunk meg ilyenek...nem nagyképűségből de nem vagyok csúnya,volt már barátom több is de én nem ez szeretném...Ugy szeretnek és egyfiut aki nm leteperne(ilyet már találtam) hanem egy rendes fiút aki "vigyázna rám" és nem megk*rja a csaját hanem szeretkezik a barátnőjével...értitek:D Aki szeret nem csak megdugna...tiszelet a kivételnek de ma szinte minden fiu ilyen(az én koroszztályomban) h aki minél több lányt lefektet az a menő...aki minél több lányt megaláz az a menő stb...
2012. máj. 14. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2012. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
gyerekvagymégehezxd
2012. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mondom h csak kiváncsi vagyok,h ez csak velem van e igy:D

meg egyre többet gondolok a szexre,elképezelem milyen lenne ha most itt lenne valaki aki átölel és szeretkezünk ...elképzzelem milyen lenne az illata,milyen érzés lenne ahogy rajtam fekszik és együt vagyunk...

2012. máj. 14. 16:56
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Próbáld elképzelni milyen lehet helyesen írni.
2012. máj. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Viszont vannak fiúk, akiknek nem csak a dugásért van barátnőjük, hanem azért, mert szereti. Én is ilyen vagyok.:)

Ne add fel, keresd, és biztos találsz!

2012. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnél a pont, mi a kérdésed?

Én is voltam 15 éves, nem is olyan rég, de arra nem emlékszem, hogy minden gondolatom a szex körül forgott volna. Nem gondoltam volna, hogy valaha ezt mondom, de ez a generáció nagyon el lett rontva.

2012. máj. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ahogy a lányokat ismerem, soha nem fogsz egy olyan fiúval lefeküdni, aki igazán szeret - mert a hazug szót isszák a nők igazából, az őszinte érzelmektől pedig, szerintem, félnek.
2012. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha találsz is olyat aki igazán szeret azt úgyis le fogod szarni mert nem lesz számodra érdekes tapasztalat.AZ hogy minden fiú megalázza a lányokat meg csak szexre kell nekik az baromság csak a legtöbb lány nem azokat veszik észre akik tényleg szeretik.
2012. máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
hát az a véleményem, hogy akkor még keresgélj, 17 év előtt én nem tanácsolom elkezdeni a szexet, ez az én véleményem, ez volt a kérdés. szerintem legkorábban akkor jó, addig meg csak akad 1 pasi, és nem, nem fogsz bele halni még ha kívánod is a szexet, addig fordítsd másfelé a figyelmed, van ott rengeteg dolog, pl. tanulás, önismeret fejlesztése, agyi érés, értelem tágulás...
2012. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

15 évesen ismerkedtem meg a barátommal, most 18 vagyok, és már együtt élünk. :) Nekem bazi nagy szerencsém volt. Na ő olyan fiú, akinek hatalmas szíve van és nagyon türelmes, megértő, amolyan álompasi. :) Két és fél éve járunk együtt. Az, hogy 15 évesen a szeretkezésről ábrándozol, teljesen normális most már. Ez egy korábban érő generáció. Semmi baj nincs azzal, hisz csodálatos érzés. Csak légy nagyon óvatos, az én barátnőm a lehető legjobban elszúrta a hírnevét. Nem votl híres a sulinkban, de amit tett, azzal inkább hírhedté mint híressé vált. Ő minden másnap más fiút "szeretett", és mindegyikkel össze akart jönni. Az egyik elhitette vele, hogy ha átmegy hozzá összejönnek, hozzáteszem "menő" volt a srác. Nos, a fiú elvette a szüzességét, a lány meg leblokkolt. Nem akart tiltakozni, nem ellenkezett de nem is élvezte. Sőt.... Borzalmas élményeket élt át, alig bírt hazamenni, hisz fájt neki ott lent... Az volt a felháborító hogy a barátnőm utána ott sírt nekem hogy "megerőszakolta" a fiú... A suliban másnap mindenki tudta mi történt tegnap. Pedig ez a középsuli egy másik településen van, igaz, elég sokan járnak oda a mi városunkból. Hát, azóta a lányból egy jó nagy ... lett, felém se néz már, a "menő", cicanadrágos, agyonsminkelt lányokkal barátkozik. :)

Ez csak egy példa volt, hogy vigyázz. Inkább könnyíts magadon, és ha rám hallgatsz, próbálj természetes maradni, ne legyél porcelánbaba, adjál magadra, de legyél más mint a többi. És hidd el fel fog rád figyelni egy olyan fiú, aki észreveszi ezt, hogy te nem közéjük tartozol. Nekem ez volt a titkom. :)

Sok sikrt. :) Ha tanácsot szeretnél írj privátot.

2012. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!