Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek a német...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a német csajok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 14. 18:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ne a topmodellekről beszéljetek már!

PS-utómunka az összes. Na meg az evészavarosság..


Ha egy mezei átlag németről beszélünk - messze áll tőlem.

Arányos méreteket szeretem. Kicsi cici, kicsi popsi...

De sajnos a germánok 99%-a szerintem aránytalan: nagy a kuffer, lapos deszka... (tudom miről beszélek, mert unokatestvérem anyukája - német és az egész családi vonalukra illik a leírás)

2012. máj. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát kb. nekem is ez a véleményem.
2012. máj. 16. 13:08
 13/16 anonim válasza:
100%
Nekem az arcberendezésük kicsit fura. De vannak szépek is! :D (Jah, meg majdnem minden 3. lányon fogszabályzó van.)
2012. máj. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy német lány ismerősöm (aki a témához kapcsolódva azért elég szép de rajta kivül nem nagyon láttam még szépet) akinek nincs fogszabályzója de teljesen szétálnak a fogai tehet kellene neki.
2012. máj. 21. 17:33
 15/16 anonim válasza:
100%
Nem, a nagy részüknek az arca ronda, ha szépségeket akarok, itt maradok Magyarországon, ha meg a világ legnagyobb keblű nőit, akkor irány Oroszország.
2012. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nekem nem, szerintem 90%-ban elég csúnyák, Európában talán ők a leggyengébbek... a legjobbak meg a szlávok (lengyelek, ukránok... stb) :D
2012. aug. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!