Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejönnék a csajoknak ha sztem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejönnék a csajoknak ha sztem én vagyok az egyik legvékonyabb fiú közel s távol?

Figyelt kérdés
Eddig 1 vékonyabbal találkoztam egész életembe és 2 olyan vékonnyal mint én.
2012. máj. 12. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tutira nem. A csontkollekciókat (akár fiú, akár lány) senki nem szereti.
2012. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem vok csontkollekció csak vékony alkat vagyok, de normálisan kajálok
2012. máj. 12. 20:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem szeretem a vékony fiúkat,de nem kell aggódnod,a vékony lányok a vékony fiúkra is ránéznek és a személyiséged is megfoghatja őket.
2012. máj. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Máss miatt nem aggódok, azzal nincs baj, max annyi h emiatt kicsit félénkebb vagyok az átlagnál...

Viszont a többi dologban meg még túl is teljesítem sztem :)

2012. máj. 12. 22:59
 5/13 A kérdező kommentje:
És am a vékony (és alacsony) lányok tetszenek, gondolom mert énis vékony vagyok :)
2012. máj. 12. 22:59
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársam olyan vékony hogy kilátszik az összes bordája, csontja, csigolyája. Ehhez képest majd' egy éve az egyik legjobb csajjal jár akit ismerek, szóval nem kell aggódnod, nem ezen fog múlni a dolog :)
2012. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
menj el gyúrni vazze?
2012. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
nem nehéz, hétfőtől csütörtökig edzőteremben, és mindennap eszel csirkemellet vagy egy adag rizst... egyél kur*asok rizst, vagy fehérjeturmix..
2012. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mégis mennyire vagy vékony? Tudnál képet feltölteni a felsőtestedről?
2012. máj. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nincs időm edzeni :|

Képet meg nem tölthetek fel :(

2012. máj. 22. 22:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!