Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni valakit akibe halálosan szerelmes vagy?

Figyelt kérdés
Tényleg már kicsit beteges és önpusztító de egyszerűen nem megy. Folyton csak rá gondolok, nem tudok enni, tanulni, aludni, nem érdekel semmi... És amikor látom akkor az a napom fénypontja, de mégis rossz mert ő nem szeret, és nem bírom ezt így minden nap, és ha mással látom akkor akkor mindig egy kicsit meghalok... na mi ilyenkor a teendő?
2012. máj. 14. 20:10
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
97%

csak úgy lehet , ha az ember befejezi az önsajnálatot, a hisztit, a depressziót, és talpra áll, újra!

ÉS ismét tisztán fog látni!

Esélyt adva másoknak és magának!

2012. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
nekem KÉT év után sikerült! más iskola és nem találkoztunk :D
2012. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez korfuggo.31 vagyok,most lett vège egy 3 èves kapcsolatomnak,kicsit meghaltam èn is.sokat gondolok rà,keresem a vàlaszokat a ki nem mondott kèrdèsekre. de nicns aki vàlaszoljon nekem.borzalmas az egèsz lassan 2 honapja tortènt,mint derult ègbol a villàmcsapàs.mèg mindig nem fogtam fel,nem vagyok onmagam,ès igen is sajnàlom magam.hogy lehet tulèlni?nem tudom...van amikor jobb,van amikor nem,sirok nevetek...duhos vagyok,van amikor meg szeretem.biztos jobb lesz,de gyozzem kivàni.elottem azt irtàk 2 kemèny èv kellett.az nekem sok.foleg mert ha csalàdot akarok 33boven sok erre a cèlra...
2012. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel. Ugyanebben a cipőben jártam én is. Tényleg nagyon szerettem azt a pasit, akibe 3 évig bele voltam zúgva. Néha utalt arra, hogy bejövök neki, máskor pedig észre sem vett.

Közben én összejöttem a mostani barátommal, akivel már egyszer szakítottam is miatta. Most több, mint 2 éve vagyunk együtt, és nagyon szeretem Őt.


Honnan tudod, hogy ő nem szeret?

2012. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
sok-sok akarattal :) nehéz, de annál büszkébb lehetsz magadra, ha megcsinálod :)
2012. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is tudom mit érzel, ugyanúgy vagyok vele mint te, még én sem tettem túl magam rajta :S
2012. máj. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
beszéltünk erről, és mondta, hogy nem lehet több csak barátság
2012. máj. 14. 20:38
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Negyedik vagyok:


Tényleg nagyon sok akarat kell hozzá, de én azt javaslom, hogy legyél büszke, és becsüld meg magadat. Higgy abban, hogy fogsz találni egy olyan férfit, aki nagyon szeret téged szerelemből, és úgy fogsz neki kelleni, mint neked most ez a pasi. Időbe fog telni míg tényleg elfelejted.

Fejezd be az önpusztítást, helyette építsd fel az önbizalmad-feltéve, ha most nincs-, és járj szórakozni. Élvezd az életet! :)

2012. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt én is szeretném tudni!!! belezúgtam a munkatársamba :(
2012. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En is pont ugyanigy vagyok vele... Csak en ferfi vagyok 😂
2015. jún. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!