Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ha beleszerettek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stella1781996 kérdése:

Ti ha beleszerettek egy pasiba, akkor addig harcoltok erte amig megnem szerzitek vagy meg pedig magatokban haggyatok es szenvedtek tovabb?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elsőre nem kellek, huszadszorra sem fogok.
2012. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én harcos típus vagyok. mikor elmúlt a szerelem a barátommal (csak az ő részéről) 1 év után, és szakított, elhatároztam, hogy újra belém fog szeretni. fél év kellett, és megint veszettül odavolt értem. ez tart már 2 éve.

a szenvedésnek semmi értelme, DE sokszor a visszaszerzésnek sincs több.

L.18

2012. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy szép magyar kérdés volt.

Általában úgy ismerkedek, hogy blokkolom az érzelmeimet direkt. Többször ráb.sztam, hogy előbb lettem szerelmes, minthogy bármi biztosat tudtam volna, és kegyetlen szörnyű volt kiszenvedni magam belőle.

Szóval ha már biztos vagyok benne, hogy kapcsolat lesz a dologból, akkor hagyom magam beleélni, addig minden egyes randit úgy feltételezek, hogy nem kell számítani a folytatásra.

Kicsit ridegül hangzik, de így sose csalódtam.

21L

2012. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%

Változó, inkább hagyni szoktam, utóbbi időben kicsit harcoltam, de semmi értelme nincs... Ne már egy nő könyörögjön, hogy szeressenek belé... Amúgy is hasztalan lenne.


21/N

2012. máj. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!