Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeretet hiányom van, és szükségem lenne bárkire aki szeret, de nem tudom mit tegyek, már régóta nem volt barátom és nem tudom hogyan ismerhetnék meg bárkit is. Persze próbálkoztam, de senkivel sem tudtam igazán elbeszélgetni, és számomra ez nagyon fontos lenne. Létezik egyáltalán olyan férfi aki nem csak szexre akar egy nőt? Vagy ennyire ritka? Csak rossz tapasztalataim vannak. Nem is tudom most már hogyan tudnék ismerkedni. Főleg hogy hogyan tudnék elhívni valakit csak arra hogy megismerjem (most találkoztam egy fiúval, elkérte a számom miután mondtam hogy találkozhatnánk de hogy fel is hív abban kételkedem mert mondta hogy nincs sok ideje) ilyen helyzetben csak várjak tétlenül vagy ha nem hív keressem meg én?
2012. máj. 14. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Küldj pm-et nekem hiányzik kegy-két részlet a kérdésből : )
2012. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem mondjuk beszélgethetnél... merre laksz? :P

Amúgy keresd meg bátran azt a srácot is.

2012. máj. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Macs1209 ***** válasza:

"Létezik egyáltalán olyan férfi aki nem csak szexre akar egy nőt?"


Létezik, de itt 99%-ban olyanokat lehet találni, akik először a bugyidba akarnak bejutni, és utána ESETLEG be-

szélgetnek veled. Sorry, that's the truth.

2012. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!