Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy hárpia nyomorba dönti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hárpia nyomorba dönti a családomat, főként, és nem engem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

igen, én is hibás vagyok, hogy nem vettem észre a jeleket, de szeretném ezt korrigálni, úgy, hogy másokkal se tehesse meg többet.

elsősorban, a kárt, amit okozott (anyagi mellett becsülettel kapcsolatosat, ebből kifolyólag egészségügyi, megélhetési), horribilis.

ráadásul nem konkrétan nekem okozta, hanem a családom egyes tagjainak, melyek közül egyikük idegösszeomlást szenvedett el.

anyagi tekintetben pedig a vagyonunk nagy része elveszett.

öcsém, 18 éves, ennek hatására érettségizni nem tudott (írásbeli része még), mert a róla terjesztett rémségek miatt folyamatosan bántják őt, nem tud koncentrálni, kezd odáig fajulni a dolog, hogy utcára sem mer menni.

a probléma ezzel a rendkívül mocskos féreggel, hogy nagyon jól kalkulál és manipulál. tehát a legtöbb rossz dolgot, ami történt velünk, másokon keresztül érte el.

még mielőtt kérdeznétek, hogy mi volt az oka, hogy ezt tette, őszintén szólva, nem tudom, hiszen én mindig is tenyeremen hordoztam. néhány apróbb veszekedésen kívül semmi nem volt.

szerintem nem volt oka, egész egyszerűen kipróbálta magát, hogyan tud tönkretenni másokat, ezáltal magának, áldozatként, hírnevet szerezni, vagy egyszerűen kíváncsi volt, meddig mehet el, mit tud megúszni, mit nem.

a feljelentés nem használna, mivel másokon keresztül cselekedett főként, a dolog nem bizonyítható rá, és nem kevés balga védelmezője van, ami azt illeti a családját is megtéveszti, ha minden igaz.

valamit tenni kell ellene, de nincs ötletem, mit. egy dolog lenne, véghez tudnám vinni, de akkor börtönbe kerülnék, ami ugye még több kárt okozna a családomnak.

mit tehetnék egy ilyen végtelenül kártékony elmebeteg ellen?

sajnos nem vagyok elég okos ehhez, és általában sem kenyerem mesterkedni mások ellen, de ezt a szörnyűséget, amit nem is igazán velem, hanem velük tett, sem lenyelni, sem feldolgozni, sem hagyni nem hagyhatom.

akár, ha az életembe is kerül.


2012. máj. 13. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi van? Esetleg ha részleteznéd a problémádat, nemcsak fröcsögnél, akkor megértenénk miről van szó és esetleg még hasznos tanácsot is kaphatnál.
2012. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne félj konkretizálni, ha idekerül Én lerendezem Őt.


Üdv, egy bérgyilkos.

2012. máj. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ti is kipróbálhatnátok az ő módszerét.
2012. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Diavolino44 ***** válasza:
Menj el politkusnak! kétszer olvastam el de semmi értelmét nem látom a sztorinak...
2012. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!