Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

70A-s cicim van. Nektek mennyire jön be ez a nagyon pici cici? 160cm és 45 kiló vagyok. (hízni nem tudok, engem is zavar) Fenekem sajnos ugyanolyan kicsi..

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat:) 19/L


2012. máj. 14. 22:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egyél többet.
2012. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Az hogy semmi önbizalmad sincs ha ez a kérdés felmerül benned főleg ha meg is kérdezed pláne egy ilyen oldalon...

19/L

2012. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
lehetnél kosárlabdázó
2012. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt baj a kisebb mellel :) néha még jobb is mint a nagy lufik :D


De nálam amúgy sem ez az első, amit megnézek egy lányon, hanem inkább az arca. Ha szép az arcod, akkor lehet akármekkora a melled, nem zavar. Biztos sokan így vannak vele.

2012. máj. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 -=Koldus=- ***** válasza:
0%
A mellméreted annyira nem foglalkoztatna, de hogy segged sincs, nah az már felettébb aggasztó :/
2012. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
hogy ki mit mond tök mindegy..ha téged zavar,akkor tégy ellene pl h többet többször eszel ;)
2012. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát az önbizalmam tényleg a padlón van. Túl kicsi vagyok, minden téren. Nem nézek ki 16nál többnek :/
2012. máj. 14. 22:46
 8/20 A kérdező kommentje:
Eszek eszek, betegség miatt nem tudok hízni...
2012. máj. 14. 22:47
 9/20 anonim ***** válasza:
Leírás alapján nem rossz:) nyugi
2012. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem azért igenis fontos, hogy mozogj egy kicsit és itt nem futásra gondolok, hanem elsősorban valami kis fittnesre, ha ilyet csinálsz rengeteget javíthatsz a popsidon. Interneten találsz rengeteg videót, ha neked megér napi 30 percet, akkor 1-2 hónap múlva elég szép változáson kaphatod magad. :) Ez egyénenként függő.
2012. máj. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!