Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek majd anyámmal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek majd anyámmal? Rajtakaptam maszti közben!

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 16:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
És akkor? Te nem szoktad csinálni? Ő is ember. Viselkedj vele úgy, ahogy eddig.
2009. jún. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Hány éves vagy? Hallottál már róla, hogy nem a gólya hozza a gyereket? És hogy a szex természetes velejárója az életnek? Akkor miért kéne azon elcsodálkoznod, hogy az anyádnak is vannak szexuális igényei, például hogy néha magát is kényeztesse. Miért kéne ezek után másképp viselkedni vele? Neki is megvan a maga nemi élete, nem kell ezen kiakadni.

f24

2009. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
tapintatosan:)
2009. jún. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
kérdezd meg, hogy anyaaa, mit csináltááál?:D
2009. jún. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Fogd a motyód és költözz el otthonról. Ez tűrhetetlen és mélységesen felháborító! Hogy képzeli?? :D
2009. jún. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Igaza van az előtem szólónak én még fel is akasztanám magamat, ha ilyen anyám lenne :D
2009. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
énmég akkoris felkötném magam ha egyáltalán nőnem lenne az anyám? micsodaaa?? egy nőnemű anya? áááá, neee :D
2009. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Csak termeszetesen ! :))
2009. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
szerintem neki kellemetlenebb volt a szitu mint neked, ugyhogy ne is elmlitsd neki, mert kellemetlen,,,gondolj bele h nem te hanem ő kapna rajta. neked is kellemetlen lenne nem??
2009. jún. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha lány vagy, és elég közvetlen a kapcsolatotok, szoktatok a szexről beszélni, akár beszélgethettek is róla. Mond neki: bocs anya h. megzavartalak, lehet utánna neki is könnyebb lesz. ha engem kapna rajta a lányom, nagyon ciki lenne, és biztos beszélgetnék vele róla, hogy oldjam mindkettőnk helyzetét.
2009. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!