Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác, aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki tetszik nekem - ebben a helyzetben szerintetek mit csináljak? [lejjebb]

Figyelt kérdés

Szóval rengetegszer elkapom a pillantását, a barátaim is mondják hogy szinte mindig engem néz mikor nem oda figyelek... Néhányszor odajön hozzám beszélgetni...

De mostanában levegőnek néz, és nem tudom hogy miért. Elég sok fiúval jóban vagyok, sokszor velük szoktam a folyosón is mászkálni, talán ezzel van összefüggésben...?

Mit csináljak most? Menjek oda hozzá, mondjak neki valamit?


2012. máj. 15. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem azzal van összefüggésben, hogy a többi fiúval többet vagy, mint vele és ezért úgy érzi nincs esélye.
2012. máj. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha te látnád hogy más lányokkal van,hülyéskedik velük,beszélget esetleg szemezget vagy bármi,akkor te mit gondolnál róla?


Egyébként meg igen,menj oda hozzá éreztesd vele hogy igen is van esélye!

2012. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) De mit mondjak neki, hogy éreztessem vele hogy van esélye? Mert (egyelôre) azt hiszem, még nem szeretnék vele "komolyabban" beszélni... Persze egyszer tettem rá célzást mikor beszéltünk, de azt is félig elvicceskedve...
2012. máj. 15. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez olyan egyszerű! Úgy lehet vele éreztetni, hogy NEKI VAN ESÉLYE, ÉS NEM MÁS FIÚKNAK, hogy VELE vagy és nem más fiúkkal.. persze legyenek barátaid, nem azt mondom, csak tölts vele sok időt, és ha konkrét jelet kapsz arra, hogy tetszel neki, mondd el te is neki az igazat... Az lb-mnél ez bevált.. jó, egy kicsit segítettem, de bevált... :D És nem baj, ha vicceskedsz!!! :D

SOK SIKERT! rEMÉLEM SEGÍTETTEM:D

2012. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :) Igyekszem... :D Csak sajnos nem az osztálytársam, fölöttem jár kicsivel, de majd néha megállítom beszélgetni... :)
2012. máj. 17. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!