Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első csók? Hogyan csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Tudom, ilyen kérdés már van vagy 1000, de az én esetem "különleges".

Eddig csak egy lánnyal csókolóztam 11 évesen, fogadásból. Most van egy srác, aki tetszik, és neki is tetszem én. Mostanában kiléptem az "emós" korszakomból, és elkezdtem normális boltokban vásárolni, normális/színes ruhákat, és többet adok magamra. Azóta a fél sulinak tetszem. Ez a srác a suli "jó pasija" akibe mindenki bele van esve (kivétel én). Én mást szeretek..

Ez a srác azt mondta, hogy jöjjek ki holnap az egyik órámról és találkozzunk a folyosón. Már pár csajjal megcsinálta ezt, szóval tudom, hogy mi fog történni. Le akar smárolni.

Mit csináljak? Szeretném "gyakorolni" a csókot, mert szerintem béna vagyok.. Majd jön magától, vagy van valami "női praktika"?

14/L


2012. máj. 15. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
majd lesz pasid és rajta gyakorolsz! egy majmon nem éri meg... már elnézést a fiú sértegetéséért.
2012. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A jön magától duma kamu. Senki sem tanulta meg az anyjában. Gyakorolni kell, mint szinte minden mást.

Viszont a helyedben vigyáznék a pasival, mert ha ezt minden lánynál eljátssza az már kicsit gáz. :)

Középsuliban majd megérted.

( Mellesleg küldhetnél egy képet, ha már ennyire szép vagy vagy annak tartanak/tartod magad:) )

15/F

2012. máj. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a száddal
2012. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Első körben, csak azért, hogy gyakorold, ne smárold le, nem éri meg. Olyan, mint a szex, csak kicsiben, és itt azért az okosabbja nem hív ribancnak, de attól még nem szép. Másrészt, nem olyan nagy ördöngösség, csak mindenki túlspilázza... Ajakkal nekilendülsz, majd ha valamelyik nyelv akcióba lép, már nem fogsz gondolkozni ezen!:) Ja, az ajkaidat ne próbáld felhúzni az állkapcsodról, nekem volt, aki csinálta és míg az ajak puha, az állkapocs kemény, szóval kicsit kényelmetlen, habár még mindig jó... Egyébként hagyatkozhatsz a fiúra is ilyenkor, ők általában merészebbek, szóval belejöhetsz. Még egyszer megismétlem: Csak a gyakorlás kedvéért NE smárolj olyannal, aki MÉG CSAK NEM IS TETSZIK!:]


18/F

2012. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

11 éves korodba, lánnyal csókolóztál először, ráadásul fogadásból? Hova tartunk...

amúgy ez megint nem lesz érzelmes csók, szóval nem tudom azt se javasolni, hogy engedd át magad az érzéseidnek és ne görcsölj

2012. máj. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

tudod, én is 14 éves vagyok. lány.

több dolgot nem értek:

- minek smárolsz csajjal?

- miért fogadásból?

- miért voltál emós?

- miért akarsz smárolni egy olyan sráccal aki nem tetszik?


na ezeken gondolkozz el. remélem belátod, hogy ezt nem igazán kéne megtenned.

2012. máj. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy készülsz az első csókolózásra, hogy biztosan nem fog sikerülni, akkor nem is fog. Ne izgulj, semmit nem ronthatsz el, mindenkinek sikerül megtanulni és idővel rutint szerezni benne. De a szerelmedet sem az fogja érdekelni, milyen tapasztalattal rendelkezel ilyen téren, hidd el... Az igazi csók szívből jön. Egyébként pedig jön magától minden, ez miatt ne aggódj.
2012. jún. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ez ösztön, jönni fog magától. nálam is így volt.. egyből tudtam mit kell tenni, pedig felsem készültem. :)
2012. jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!