Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akar tanítani smárolni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akar tanítani smárolni. Hogy nyűgözzem le?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy fiú haverommal (lány vagyok), és nagyon belementünk mindenbe, és megemlítettem, hogy én még nem csókolóztam. Erre ő azt mondta, hogy akkor egy felejthetetlen első csókban részesít, és megtanít smárolni. Elég tapasztalt, több lánnyal is volt már együtt, 17 éves, és le szeretném nyűgözni. Többször is fogunk csókolózni. Azt mondta, hogy neki a nyelves változat jön be. Mivel én még nem smároltam, nem tudom, hogy kell. Valaki leírná lépésről lépésre, hogy hogyan kell csinálni? Tudom, hogy így nem lehet megtanulni, de azért szeretném, hogy egy kicsit konyítsak hozzá. :D Ha videót is tudsz, jöhet. Köszi előre is. :D 15/L
2012. máj. 15. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Tanulj meg előtte smárolni egy lánnyal, és smárolj vele utána. Tutira lenyűgözöd.
2012. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
először smárolni kell egy lóval meg egy kecskével, utána már próbálkozhatsz emberekkel is..
2012. máj. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell előre 'tanulni', az ilyen jön magától.. 23/N
2012. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ó köszi... XD Nincs lovam, de kecském :/ XD
2012. máj. 15. 21:52
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
smárolni úgykell h letoltod a fiú gatyáját, a nyelvedet belenyomod az ánusz rózsájába és körbe-körbe körözöl, élvezni fogja a fiú nyugi ;)
2012. máj. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
*se kecském
2012. máj. 15. 21:54
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
fogdosd közbe a farkát :D azzal tényleg lefogod nyűgözni
2012. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok semmit fogdosni öv alatt, csak a smárolás része érdekelne, hogy hogy megy. Lécci kíméljetek az idióta beszólásokkal...
2012. máj. 15. 22:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szívesen megtanítanálak, de ha van barátnőd, küldd hozzám légyszí! :D
2012. máj. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!