Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, mi a véleményetek egy ENTP típusú lányról? Nem gáz, ha valaki ilyen furi?

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 22:42
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
én ESFP vagyok :DD
2012. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Hú de sz@r nektekXD
2012. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Egyik exem, akivel 4 évig voltam együtt ENTP. Én INTJ vagyok, tehát az én árnyékfunkcióim az ő főfunkciói és viszont, így nagyon jól kiegészítettük egymást. Az én elméleti beállítottságomat a gyakorlatban is hasznossá fordította az ő lelkessége, a sok energiájának pedig helyes irányt tudott adni az én széles rálátásom a világra. Én szerettem benne azt, hogy furcsa, nem éreztem magam egy elveszett bolondnak mellette. (az INTJ-k furábbak, hidd el) Mostani barátnőm INFJ, de vele gyakran nem értjük meg egymást, bizonyára a T-F preferenciakülönbség miatt.


Ja meg a legjobb barátom (csaj) is ENTP és imádom. :D Furcsa egy ember, nagyon is, de pont ezért. :D

2013. jan. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Zuhanó Sólyom válasza:

Basszus, ti ENTP lányok hol bujkáltok?! :D

El nem tudod képzelni, mit meg nem adnék, ha megismerhetnék egy korombeli ENTP lányt...


ENTP/21/f

2017. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!