Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki olvasott már be lánynak emiatt?

Figyelt kérdés

A tipikus eset a következő. A lány panaszkodik, hogy nincsenek normális palik. A srácok persze próbálkoznak sorra, de még csak esélyt sem ad nekik. aztán jön egy tróger, akivel összejön, aztán amaz át is veri. Következő rész: sírás. A folyamat folytatódik tovább, szintén kosarak sorozata, majd megint a bevált forgatókönyv.

Az érdekelne, hogy van-e köztetek olyan, akár fiú/lánybarátként, aki egyszercsak megunta az illető lány siránkozását és szembesítette a valósággal. Mármint azzal, hogy a szemébe mondta, "milyen lehetőségeid voltak, de te tettél rá magasból; mindenki tudja, mekkora tapló az a srác, de te mégis összejöttél vele, stb..."

Csak azért kérdezem, mert sokszor a barátai nem akarják megbántani az illető lányt ezzel, inkább hagyják, hogy sajnáltassa magát.


2012. máj. 16. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Meg is lehet mondani,de valószinű ő is tudja, hogy ezek az ő tipikus esetei,abban reménykedik, hogy majd őmegváltoztatja. De idővel tanulni fog belőle.
2012. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen, én folyamatosan teszem, és általában két fajta reakció van a csajok részéről:


1: "mekkora bunkó vagy, nincs elég bajom és még te is bántasz". Ezek a csajok csakis azt hajlandók meghallani, ami nekik tetszik, minden más megközelítés eretnekség, és egy utolsó büdös paraszt aki mondja. Az ilyen idiótákkal nem sok mindent tudok kezdeni, mert azt hiszik, az a barátjuk, aki kedves hozzájuk, nem az, aki meg akarja oldani a gondjukat.


2: "igen, igazad van. De soha többet! Holnaptól más lesz! Hová lennék nélküled?!" - ő egy fokkal kezelhetőbb típus, mert legalább azt érti, hogy nem azért b*sztatom, mert jól meg akarom mondani neki, hanem azért mert van annyira fontos nekem, hogy idegesítsen a lelkiállapota. A probléma annyi, hogy másnap minden megy tovább a régiben, legközelebb pedig ugyanúgy elpanaszolja nekem, hogy hogy kib*szott vele az élet. Én ekkor általában elküldöm a p*csába, ő bocsánatot kér, mert mennyire igazam volt, és az egész kezdődik elölről...


Összességében mindkét helyzet ugyanott gyökerezik, mégpedig a nők érzelmi válságkezelésében. A nők emocionálisabbak a férfiaknál, ilyen helyzetben az érzelmeik veszik át a hatalmat (vagy eleve az érzelmeknél volt). Na most a problémamegoldás ennél fogva a fájdalom enyhítéséről szól, a probléma MEGOLDÁSA nem lényeg. Összességében csak arra mennek, hogy kisírhassák magukat valaki vállán, amitől megkönnyebbül a lelkük, és már el is van feledve a gond. Aztán legközelebb megint jön egy ilyen pasi, aki hatalmas örömet okoz, aztán meg megint sírni kell. Megelőzés, tanulságok leszűrése elmarad, mert minden ilyen kapcsolat elején a hormonok elhitetik a lánnyal, hogy "ez most tök más", aztán jön a sírás. Ilyenkor csak azt nem értem, miért a pasik az állatok...

2012. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2012. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2.-es, ez tanulságos volt

az adta az ötletet egyébként, hogy a haverom szólt be így a múltkor az egyik baráti barátnőjének. A csajnak egy arab származású fickója van, aki kihasználja, hogy az egzotikum volta miatt szeretik a lányok. Természetesen a norma neki 5-6 lány egyszerre. Rengeteget szenvedett már miatta és persze az igazsággal ő is tisztában van, dehát falra hányt borsó...

A múltkor a haverom el is mondott neki mindent a szemébe, mire ő: "Igen zoli, tudom, dehát... Sajnálom, nő vagyok!" :D

Ez a "NŐ VAGYOK!" ez egy rendre visszatérő kifogás.

2012. máj. 16. 13:57
 5/14 A kérdező kommentje:

Zoli nagybetű, természetesen.

Meg is sértődne. :)

2012. máj. 16. 14:03
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, ezek a mai lányok.


Néger, arab, cigány, ázsiai kell nekik csak épp a magyar fiú nem.

2012. máj. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Ez a >>NŐ VAGYOK<< ez egy rendre visszatérő kifogás."


Fuh, tényleg... Egy haverom tolta poénból azt a szöveget, hogy "de hát én bunkó vagyok, nekem szabad" :D. Na ez is abszolút ilyen. A hozzáállás általában "nő vagyok, modern felfogású, egyenjogú, semmivel sem kevesebb egy pasinál", de amikor felelősségre vonják egy hülyeségért akkor "tudod, nő vagyok". De egyszer mondja azt egy fickó, hogy "igen lefeküdtem vele, de téged szeretlek, nem tehetek róla, pasi vagyok" :D.

2012. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6-os

Így van. Csak amikor egy magyar fiú bejelenti, hogy neki sem kell magyar lány, akkor vannak emgsértve. A különbség csupán annyi, hogy míg egy fiú azért udvarol egy külföldi lánynak, mert az kedves és emebrséges vele; addig a lányoknál ez azért van, mert az emnő és különleges. De azt is nagyon jól megfigyeltem már, hogy a magyar fiú-külföldi lány kapcsolatoknál elsősorban tényleg az érzelmek dominálnak, addig fordított esetben nagyon gyakran csak egy eldobható szextárgyat látnak a magyar lányokban.

A "legjobb" egyébként az volt, amikor magyar csajok abban versenyeztek egymással, hogy ki fekszik le több fekete fiúval az egyik itthoni menekültszállásról. A legtöbbjük olyan országból jött, ahol kirívóan magas a HIV-fertőzöttek aránya. Míg idehaza, ha egy elkeseredett srác megkérdi itt a GyK-n, hogy melyik örömlányos oldal a legjobb, azonnal szapulják a csajok, hogy éppen mit fog elkapni. Női logika...

2012. máj. 16. 14:34
 9/14 A kérdező kommentje:
"megsértve" "emberséges" "menő"
2012. máj. 16. 14:37
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam régebben, persze nem arabok után futottam hanem csajozós pasik után, olyan tipusu pasik után aki minden lánynak tetszik,de ő senkit sem vesz komolyan. Tizenévesen kétszer is beleestem ebbe a hibába és sokat szenvedtem.20 éves voltam amikor jött volna a 3ik ilyen csapda,de már nem estem bele tetszett nagyon az illető, de lemondtam róla, mert láttam, hogy nem csak én érdeklem. Most olyannal vagyok akinek csak én kellek, szóval rákell jöjjön az ember magától, hogy mi és ki a fontos, régebben én sem hallgattam senkire. 22/L
2012. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!