Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sírtátok már el magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sírtátok már el magatokat férfi előtt (lányok)? Hogy reagált rá? Milyen kapcsolat volt köztetek (szerelem, tanár-diák, főnök-beosztott stb. )?

Figyelt kérdés
2012. febr. 17. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
ja. szüleim előtt, óvodában, orvosnál...
2012. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
azt hittem szerelmes vagyok...akkor sírtam,mikoz nőgyógyász papíromat olvastam el vele.(nem terhességgel kapcsolatos dolog volt )
2012. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Párom előtt, amikor veszekedtünk, vagy elpusztult a cicám.


Főnököm előtt, amikor leszokóban voltam a cigiről, és rámjött az idegbaj. :D

2012. febr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! És a főnököd mit csinált? :-)
2012. febr. 17. 12:59
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Előttem már sírta el magát nő, én aztán olyan depibe meg lelkiismeret furdalásba zuhantam a dolgok miatt, hogy véletlenül ráittam gyógyszerre, és ettől pánikrohamom lett + hiperventilláltam, a csaj mentett meg, hogy ne fulladjak bele a hányásomba!


Aztán rájöttünk, hogy mindketten vastagon elbsztuk, szóval tisztalap és új lendület :D

2012. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jófej volt, szóval inkább hagyott dühöngeni és elment a közelemből. :D Amúgy gondolom megilletődött, mert csak valami kérdést tett fel (kb ilyen jól vagy szintűt) én paff, kitörtem. :D
2012. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Volt párommal. Veszekedés miatt. Próbált megnyugtatni.
2012. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, párom előtt többször is. Nincs ebben semmi.
2012. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Párom előtt, de ő is sírta el magát előttem. Nagyon megértő, meg kedves volt, megnyugtatott és felvidított. Mindig olyan jó, nyugtató hatással van rám, és mindig jobb kedvre tud deríteni :)

Ha más előtt jutnék sírásra (kivéve legjobb barátnők), akkor elrejteném, nem mutatnám, addig visszatartom, amíg nem vagyok egyedül, vagy nem látnak.

Csak a hozzám legközelebb állóknak tudom rendesen kimutatni az ilyen érzelmeim.

2012. febr. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Előttem még egy lány se sírt. De ne is sírjon, mert nem tudok mit kezdeni a helyzettel...
2012. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!