Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A facebook mióta társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A facebook mióta társkereső oldal?

Figyelt kérdés
Vagy csak engem idegesít, hogy egyesek annak használják? Igazságtalan lennék?
2012. máj. 16. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Amiota a diszko, pub, konditerem, konyvtar "tarskereso hely"...
2012. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Amugy van egy picit kapcsolodo bolcsesseg: "Olyan nincs, hogy valami nem so:rnyito!". Hasonlo elven barhol lehet probalkozni...
2012. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bárhol, akár az általad felsorolt helyeken, akár egy közösségi oldalon le lehet szűrni, hogy szeretne-e ismerkedni valaki. Szerintem. Vagy ez olyan bonyolult?

Amúgy nem tudom, hogy azok mikor lettek társkereső helyek, mondanál egy dátumot?:D

2012. máj. 16. 19:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Amióta bevezették a megbökés funkciót :D
2012. máj. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért hiszed, hogy társkeresőnek használják...?
2012. máj. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert olyan üzeneteket kapok:D Meg pár közelebbi ismerősöm is ilyeneket tapasztal. Pedig nincsenek k.rvás fotóim, sőt idegenek szinte semmit sem látnak az adatlapomból. Azt gondoltam, hogy elegendő jelzés az, ha csak annyi látszik belőlem, hogy kapcsolatban vagyok, de már látom, tévedtem:D Nem értem, öreg vagyok én már ehhez:)
2012. máj. 18. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!