Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusság. Mihez kezdjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusság. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és már évek óta tudom, hogy leszbikus vagyok. Erről még soha nem beszéltem senkinek , de mostanában úgy érzem, hogy egyre jobban nyomja a lelkemet. Nem tudom mit csináljak, nem merem elmondani senkinek, félek hogy ez miatt elveszíteném őket.

Olyan fél éve lett volna lehetőségem összejönni egy fiúval, de én nemet mondtam neki. Azért nem szeretnék barátot, hogy úgymond legyen egy álca és ne tűnjek ki közülük. Persze a barátnőim rögtön leszóltak, hogy miért, hisz annyira kedves gyerek meg ilyenek... De egyszerűen taszít az a gondolat, hogy én és egy fiú...

Volt mikor gondoltam arra, hogy beszélek erről a barátnőimnek, de hogy hoztam volna fel nekik? Hisz azért csak nem állhatok úgy eléjük, hogy hé, én leszbikus vagyok. A másik meg, szerintem sejtik ezt a dolgot. Nem vagyok az a tipikus csajos csaj. Volt mikor elcsíptem pár mondatok feléjük menet közbe és hallottam erről beszélni őket, mármint arról, hogy én lehet a lányokat szeretem.. És mikor oda mentem rögtön elhallgattak.

Szüleimnek még nem szeretnék erről beszélni, csak ha eljön a megfelelő idő és találok egy olyan lányt akivel boldog lehetnék.

Elnézést, ha túl hosszú lett, de muszáj volt kiírnom magamból.



2012. máj. 16. 20:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hali!

Én 18 éves fiú vagyok, kb 15-16 évesen estem át ugyan ezen. A legfontosabb hogy önmagaddal megbékülj és te fogadd el olyannak magadat amilyen vagy. Aztán mérlegelheted már azt,

hogy kiben bízol meg annyira hogy elmond neki. Hidd el sokkal jobb lesz utána. Nekem eddig 4 barátom tudja, így fogadtak el és mindenben támogatnak. :) Remélem neked is jóra fordulnak a dolgaid.

2012. máj. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
szerintem a szüleidnek elmondhatod :) én a fiúkat is lányokat is szeretem, elmondtam a szüleimnek, és tök jól fogadták :) bennük bízhatsz! :)
2012. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
4%
De most komoylan vonzódsz a lányokhoz? Próbálj meg smárolni egy fiúval, próbáldd elhitetni magaddal, hogy nem vagy leszbikus.Ha nem megy, ha tényleg ennyire ferdék a hormonjaid, próbálj meg beletörődni.
2012. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
előző, amit mondasz annak mi értelme van? XD
2012. máj. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
97%
Szia en 16 vagyok es 12 eves korom ota tudom hogy leszbikus vagyok. kb 1 eve mondtam el a szuleimnek, de a legjobb baratnommel mar regen megosztottam a titkomat es mindenki jol fogadta. Szerintem ez ember fuggo, hogy ki milyen elveket vall. Mivel te ismered a a barataidat ezert neked kell eldontened, hogy elmondod-e nekik vagy sem.
2012. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát fiam... bizony.

Ez a dolog annak nehéz, aki nehéznek hiszi.

A dolog kulcsa, hogy minden barátod előbb ismerje meg benned az embert, és csak aztán a leszbikust. Régi barátoknál ez megoldott, az arra érdemeseknek bármikor elmondhatod. Új barátoknál várni kell, megismerni, és mindenképpen csak azután közölni. Amikor bekerültem az egyetemre, az új ismerősökkel vártam 2 hónapot, csak azután tudattam néhányukkal a dolgot. Azért fontos ez, hogy először szokványos emberként megismerjenek és megbízzanak bennem. Gondolhatod, mi lenne ha év elején úgy állnál a vadidegen szobatársak elé, hogy cső, leszbi vagyok! Öltözéskor elfordulnának, bármit teszel, azt egy leszbikus cselekedeteinek fognák fel, ferde szemmel néznének rád a legjobb indulatúak is.

Ki kell várni szépen, és akkor ugyanúgy megmaradsz barátnak, akinek ismerik jó és rossz oldalát, és aki mellesleg leszbikus. Nálam a szűk baráti körben ez olyannyira elfogadott dolog lett, hogy gyakran már humor tárgya ahogy bármi más. Tudják hogy nem mászok rájuk, részben mert nem jönnek be, részben pedig mert ittasan is nagy az önfegyelmem, egyszóval: megbízható vagyok.

A régi barátok meg, akiket már akkor ismertem amikor még én magam se tudtam a dolgot... velük már nevetve tárgyaljuk egy ital mellett a korai tüneteket.

Egyetlen dolgot tanácsolok, amit már mondtam is: új ismeretségnél SOHA nem közlünk ilyet. A többi, hogy elmondhatnád-e szülőnek, satöbbi, azt meg te magad tudd, mi nem látjuk a körülményeidet. Úgy tégy, ahogy jónak látod. Tudod, két választásod van: örülsz a rózsának, vagy sajnálkozol a tüskék miatt. Egyszerű, nemde?

2012. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
17%

Egyáltalán nem érdekelnek a fiúk??

Próbáld ki gondolok itt egy smacira és ha nem indulsz be

nem érdekel hidegen hagy stb..

akkor nagy a valószínűsége

és kerítened kellene egy lányt aki hasonlóan érez és vele kipróbálni hogy akkor mit érzel.írj bátran vissza!!!

2012. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem akartam hozzászólni...de mégis.

Olyan sokan írják itt, hogy mondd el a szüleidnek, könnyebb lesz. Nem biztos. Talán az ő szülei nem olyan megértőek, szóval ezzel még várj, mint mondtad/írtad.

Igazából, ha emiatt bárki is elhagy, akkor nem a legjobb barát. Vagy végül nem hagy el, csak feldolgozza és elfogadja. Én csak pár embernek mondtam, őket nem zavarja. Meg nem is igazán van kit elveszítenem.:)

A másik meg: Mi az, hogy próbálta-e már fiúval, meg lánnyal is? Miért nem lehet felfogni, ha nem szeretne fiút, nem is fog.

Egyébként, te elfogadod, hogy leszbikus vagy, vagy próbálsz ellene tenni?

Viszont, ha tényleg rosszra fordul a helyzet, próbáld megbeszélni valakivel, mert ez csak rosszabb lesz.

2012. máj. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!