Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok együtt sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok együtt sokszor olyannal is aki iránt nem éreztek szerelmet?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Az ilyet én sem tudtam soha megérteni.
2012. máj. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak többsége elhiszi, hogy menő folyton nőzni, de milyen férfi az, aki még egy ösztönt se tud legyőzni?

A nőkről nem tudok nyilatkozni.

2012. máj. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"Az ilyet én sem tudtam soha megérteni."

Hadd tegyem fel neked a kérdést: Úgy gondolod, hogy akik 30-40-50-60 évig együtt élnek, azok még szerelmesek egymásba?

Hát ha olyan módon akarod az életedet élni, hogy mindig szerelmes akarsz lenni a társadba, és ha ez a szerelem megkopik, akkor odébb állsz egy másik szerelemért, annyi neked, tízszer el fogsz válni, és ötven körül rájössz, mekkora nagy hülye voltál, és már az első is az igazi lehetett volna.

"A férfiak többsége elhiszi, hogy menő folyton nőzni, de milyen férfi az, aki még egy ösztönt se tud legyőzni?"

Eeeeez bizony nagyon igaz!

Le kell győznünk az ösztönt, ugyanis mi emberek vagyunk és nem állatok. Bár aki ösztönből él, az szerintem inkább lemond az emberi mivoltáról, és szándékosan lesüllyed az állatok szintjére.

Számtalanszor le kell mondanunk a szexről. Például hosszú egymástól távollét, babavárás, vagy még sok más esetben.


Kérdezhetitek: és akkor mi marad?


A hűség, a szereteten alapul. Ha szerelmes vagy, nem látsz, ha szeretsz, akkor képes vagy a másikat saját magad ízlése szerint olyanra csiszolni, ami 30 év múlva szebb lesz a vakító gyémántnál!!!!

2012. máj. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat Kérdező, csak a választ nem adtam meg a kérdésedre.


Azért vagyunk együtt olyannal, akibe nem vagyunk szerelmesek (már), mert SZERETJÜK!


Megismertük, megértjük, elfogadjuk.


Tudod, hogy ez micsoda hihetetlenül óriási érték?

2012. máj. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. válaszolóval egyetértek, és kiegészíteném még annyival, hogy azért vagyunk együtt, mert jó vele, mert úgy érezzük összetartozunk, kiegészítjük egymást, vonzódunk egymáshoz, mert ha nem lenne mellettem űrt éreznék a szívemben. Egyszerűen mert szeretem.
2012. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem értek egyet a harmadik hozzászólóval. Szerintem egy emberbe életed során többször is beleszerelmesedhetsz.


Telnek együtt az életetek és akár egy mozdulatába is beleszerelmesedhetsz. Stb stb, mindenki el tudja képzelni miről beszélek (aki nem, azt lesajnálni tudom).

2012. máj. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
második: Fanka Feri vagy?
2012. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A szerelem egy idő után átalakul szeretetté. Olyan szeretetté, amely sokkal tisztább, mint a szerelem ami előtte volt. Ott lesz a tisztelet és az összetartozás érzése.
2012. máj. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azokra gondol a kérdező, akiknek valószínűleg sosem lesz komoly kapcsolatuk az adott partnerrel, és előbb-utóbb szakítanak vele, és ezt már tudják, hiszen elég ideje együtt vannak az illetővel ehhez, csak átmenetileg, amíg nem találnak jobbat, addig is van valakijük.

Ez van, az ember társas lény, nem mindenkinek olyan fontos a szerelem, van akit kielégít az is, ha csak valamelyest szimpátiát érez.

Meg van kivel elmenni ide-oda, van kivel dugni. Közben persze nyitott szemmel járnak, ha találnak jobbat, ugrásra készen állnak, és jöhet a partner lecserélése, ha már a másiknál nyeregben érzik magukat.

2012. máj. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó írta le a legjobban :)

köszi:)

2012. máj. 18. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!