Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni ezt a lányt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen oda vagyok egy lányért de egyáltalán nem érdeklem őt. Nem tudom hogy utál e de arra se hajlandó hogy visszaírjon nekem, beszélni se akar velem.

Nem látom sűrűn de hiába, így is mindig rá gondolok hogy vajon hol jár, mit csinálhat éppen.

Vele eltudnám képzelni a jövőm.


Ilyenkor azt szokták mondani hogy egy másik lány el tudja feledtetni csakhogy abszolút nem érdekel más lány. Arra meg várhatnék hogy utánam érdeklődjön egy lány...


2012. máj. 17. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

ne félj, el fog múlni. tudom, hihetetlenül hangzik, de tényleg el fog:) mindig elmúlik, ha nem talál viszonzásra. arra ügyelj, hogy ez ne harapjon le az önbizalmadból. ettől te még csodálatos ember vagy, ugyanúgy. csak nem egyformák az ízlések :D:)

ilyenkor szoktak jönni a barátok és a család által kapott ölelések, vigaszok, társaságok, a csajozgatás, meg a filmezés. ez mindig elvonja az ember figyelmét.

kitartás:)

2012. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Önbizalmam amúgy sincs. A haverjaim tudnak róla hogy tetszik valaki de csak egyikük tudja hogy ki az.
2012. máj. 17. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:

El fog múlni csak idő kérdése. Ha a lányt egyáltalán nem érdekled egy idő után magadtól is rájössz hogy feleslegesen gondolsz rá stb. Próbálj meg ismerkedni másokkal. Vagy menj el különböző programokra hogy elterelje a figyelmed.

Ne legyél ilyen önbizalom hiányos. Én is ilyen voltam és hasonló helyzetben is voltam mint te.

Annyi különbséggel hogy lány vagyok. De fogadd meg a tanácsom nekem bejött ;) és már van barátom reménytelennek hittem de csak idő és akarat kérdése az egész

sok sikert ;)

2012. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindegy hogy hova megyek, mindig csak ő jár a fejemben. Legszívesebben ott lennék ahol ő.
2012. máj. 17. 19:55
 5/5 D_Jones válasza:
Tudom, h mint kívülálló, könnyen mondom azt, hogy próbálj élni tovább a megszokott módon... de a sok évi tapasztalat szerint ez az egyedüli módja annak, hogy mindenféle baromság elkövetése nélkül tényleg túl is tudd magad ezen tenni. Egyébként meg jellemépítésnek sem rossz a gyakorlat! Később jobba fogod értékelni azt, aki viszonozza is azt, amit te érzel :)
2012. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!