Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet azt a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet azt a lányt elfelejteni akit reménytelenül szeretek, mikor az osztálytársam én minden nap látom?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 13:36
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Kizárólag egy másik szerelemmel.
2011. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? biztos nincs nála esélyed?
2011. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

18

nem tudom. elméletileg azt mondta, nem tetszik most neki senki, de mégis érez valaki iránt valamit. Legalábbis úgy érzem

2011. dec. 11. 16:21
 4/28 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran szoktatok beszélgetni? Próbáltál már közeledni felé?
2011. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Az elmúlt pár napban kezdtünk el újra beszélgetni, de néha beszélgetünk pár szót. Igazából nem mertem felé közeledni, mert nem tudom, hogy tetszeném e neki. Igazából azt mondta, hogy egy tök átlagos pasi vagyok, aranyos, kedves, jó fej. És ha kiderülne és ő nem így érezne nem tudnék a szemébe nézni, pedig minden nap látom.
2011. dec. 11. 18:11
 6/28 anonim ***** válasza:
így meg inkább szenvedsz. Hát te tudod! Ha minden nap látod , elfojtani el tudod az érzést de mindig is szeretni fogod
2011. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
szerintem mond el neki, lehet ő is érez vmit. Am hasonló cipőben járok (lány vagyok) és én sem mutatom ki felé az érzelmeimet, mert nem merem, mivel osztálytárs...ugyanúgy viselkedem vele, mint a többivel, pedig nagyon oda vagyok érte, de ő ezt nem is sejti (sztem), mert nem mutatok semmit. :) Hajrá...lehet ő is csak leplezi az érzéseket...
2011. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

ma 21:36


Ti hanyadikosok vagytok?

2011. dec. 12. 21:55
 9/28 anonim ***** válasza:
középiskolában végzősök vunk, most fogunk érettségizni...
2011. dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

ma 16:05


És mennyi az osztályotokban a fiúk lányok eloszlása? kíváncsiságból, hogy melyikből van több.

2011. dec. 13. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!