Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az aki más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ember az aki más érzéseivel játszik?

Figyelt kérdés
igaz konkrétan még nem tudja, de sejti hogy mit érzek iránta
2012. máj. 17. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Görény, mint apósom!
2012. máj. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
meséld el pontosan a helyzetet!:)
2012. máj. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

tudja hogy tetszik nekem érzek iránta valamit beleszerettem

én meg ugy érzem hogy csak szédit

2012. máj. 17. 19:04
 4/6 ASOT ***** válasza:
100%

ez még nem azt jelenti h játszik az érzéseiddel, szerintem csak nem tudja még h mit akar, vagy nem meri megmondani a frankót!


stimmt?

2012. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az szemét ember.
2012. máj. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először azt írtad: "igaz konkrétan még nem tudja, de sejti hogy mit érzek iránta"


Utána ezt: "tudja hogy tetszik nekem érzek iránta valamit beleszerettem"


Most akkor tudja, vagy sejti?!? Apró különbség...ha csak sejti, akkor nem játszik az érzéseiddel, mert csak tippel, nem biztos benne és így nem igazán tudja, hogy mi van...


24/L

2012. máj. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!