Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy egy idő után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy egy idő után a melegek is vágynak a nőkre?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 22:06
 1/10 A kérdező kommentje:
Csak mert nem létezik 100%-osan meleg vagy heteró ember.
2012. máj. 17. 22:07
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mert nem vagyok meleg se fiú, de szerintem ha kiderül hogy meleg soha nem vágyik utána már nőre...

19/L

2012. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy hetero emberek fantáziáiban is szerepelhet azonos nemű, és az azonos nemű meztelen emberek látványa is kiválthat szexuális izgalmat, így gondlom ez melegeknél is előfordul.
2012. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A hagyományos, idióta felosztás szerint nem, egy idő után sem, mert nem találják vonzónak a női testet.

Ha a gyakorlatot nézzük, akkor meg természetes, mert egy szorongásoktól mentes ember idővel nyithat a bármelyik nem irányába is.


Viszont ilyen törvényszerűség nincs, hogy feltétlenül akarnának egy nőt az életükbe. Esetleg a hagyományos családmodellt és életpályát hiányolhatják, de azt is csak a társadalmi nyomás hatására.


# 3: Ne keverd a röpke fantáziálgatást a valós vággyal!

2012. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Hát a kérdésből nem derül ki, hogy futó vágyról, megkívánásról vagy hosszú távú kapcsolatról szól-e.
2012. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy meg lát egy nőt, megismerkedik vele és aztán szívesen le is fekszik vele. Mondjuk ez már biszexualitás de akkor úgy kérdezem hogy egy meleg férfiből egy idő után kiderülhet hogy biszex? Mert annyira megtetszett neki egy nő?
2012. máj. 17. 22:29
 7/10 A kérdező kommentje:
ez sem jó így. Na szóval van egy biszex ember aki eddig Pl.: 25 éves koráig azt hitte magáról hogy meleg de meglátott egy gyönyörű nőt aki megtetszett neki és le is feküdne vele és innentől kezdve ő maga is tudja hogy biszex?
2012. máj. 17. 22:31
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval ilyen lehet?
2012. máj. 17. 22:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

igen

én csókolóztam egy homival, életem legjobb csókja volt,olyan vákumos is volt, meg nem is, hihetetlen volt.

és tetszett neki is nagyon.

kár, hogy nem mentem bele a továbbiakba.

2012. máj. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én csak fiúval voltam még és életemben meg se fordult a fejemben, hogy nő kelljen, semmi nem vonz benne

22 F

2012. máj. 28. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!