Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bizonytalan, bátortalan pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan, bátortalan pasit hogyan lehet "elcsábítani"?

Figyelt kérdés

Harmincas pasi, egyértelműen odavan értem, én is érte, rengeteg jelet ad, de lépni nem mer. Felkínálkozni nem szeretnék, de szeretném biztatni, hogyan tudnám? Hogyan érhetném el, hogy lépjen? Sok biztatást kapott már, tudja, hogy lehet esélye, de látom, hogy fél kezdeményezni. Nagyon zavarban van.

Ne mondjátok, hogy ne foglalkozzak vele, ha ilyen, mert nekem akkor is ő kell! :D


2012. máj. 18. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez engem is erdekelne
2012. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha sok ideje megy már ez, és akarsz valamit ebből, akkor kénytelen leszel lépni!
2012. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem mondom, hogy zavard el, de később is ilyen lesz, megfogod unni.
2012. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
csókold meg csőő
2012. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Lépnék, de hogyan? Legutóbbi találkozónkon nem mertem, és elég nehéz összehozni vele újabb találkozót, félek, most még jobban elbizonytalanodott. Szerintem várta volna, hogy most lépjek és nem mertem. :( Pedig nem vagyok bátortalan...


Az nem baj, ha később is ilyen lesz, ha valami elkezdődik, onnantól már megoldom. :) Csak az első lépés nehéz! :D

2012. máj. 18. 11:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Pedig az a megoldás, hogy lépni kell. Ha félénk, és az egyértelmű biztatás ellenére sem mer lépni, akkor az valószínűleg a jövőben sem fog változni. Ha tényleg akarsz tőle valamit kezdeményezz te, nem szégyen az!
2012. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tragikusan sikerült első találkozó után kezdeményezel egy újabbat azzal finoman a tudomására hozod, hogy nagyon bejön neked, ami nem egy rossz dolog, szóval én egy második randira szavazok, de találj ki valami olyan programot amit mind ketten élveztek. Ahol fel tud oldódni ilyenek. Szóval gondolkozz egy kicsit.
2012. máj. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bocs, azt nem mondtam, hogy nem az első randi volt, sokszor találkoztunk már, baráti kapcsolat, de az az érzésem, hogy mindketten továbblépnénk. :) Én legalábbis biztosan. :)
2012. máj. 18. 12:07
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha baráti kapcsolat az alap akkor lehet hogy nem akarja kockáztatni. Nyugodtan lépd meg, ha tényleg akarod.

Második voltam.

2012. máj. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Esetleg meg azzal probalkozhatsz, hogy minel tobbet beszelgetsz vele, megprobalsz a kozelebe ferkozni, elerni, hogy megnyiljon neked es esetleg kideriteni, hogy mi okozza a batortalansagat. Mert a felenksegnek es gatlasossagnak mindig van valami oka (sok csalodas erte, elegedetlen onmagaval, valamit szegyell...).


Ha erzi, hogy megbizhat benned es beszelhet neked az esetleges felemeirol is, onnan mar sokkal konnyebb lesz a helyzet es beindulhat a dolog, menni fog minden a maga utjan.

2012. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!