Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy köszönjek neki?

Figyelt kérdés
van egy lány suliba és eddig nem is köszöntünk egymásnak most meg beszélgettünk e-mailbe és megkérdeztem hogy lenne e kedve találkoznia velem.Iskolába oda menjek hozzá köszönni? Ha igen akkor hogy?Puszival vagy csak simán hogy szia?
2012. máj. 18. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Huh, ha már a köszönéssel baj van, akkor ez így nem lesz könnyű. Szerintem előbb köszönj sziával, aztán puszild meg, úgyse fog ellenkezni.
2012. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
köszönj oda ész kész. puszilkodni meg nem muszáj
2012. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne legyél birka!!!!!!!! Elég a szia, jó hogy nem dugod meg! IQ bajnok!


Oda mész hozzá " Szia Sári! Hogy vagy? Köszi jól vagyok, na és te, én is köszi! Suli után találkozunk? Igen persze, ok akkor várlak a suli előtt. Szia Sári. Szia Józsi


Na valami ilyesmi.


24F

2012. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hellóval sose köszönj. Reflexből mindig így köszönök a nőknek/lányoknak, ők meg úgy vágják le, hogy közömbös vagyok. Amúgy mehet a "szia" mellé két puszi, ha úgy veszed észre a lányon, hogy hajlik rá.
2012. máj. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

# 3/3 vagyok!


Még valami ne legyél tolakodó és rá menös! Az arcra puszi az majd ki alakul. Nyilván, ha oda mész és nyujtja az arcát akkor puszival köszönj! REMÉLEM VILÁGOS VOLTAM IQ BAJNOK?!

2012. máj. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És ránézzek amikor meglátom vagy ő lásson meg?
2012. máj. 18. 14:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha látod, akkor látod. Ne taktikázz!

A puszit felejtsd el. Ha iskolások vagyok, akkor még az is elég kaland neki, hogy egy srác vált vele 2 mondatot.

Ne hozd zavarba a puszival!

2012. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
középiskolások vagyunk.És amikor köszönök akkor felé nézzek?
2012. máj. 18. 14:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Hülyeeeeee


Nézd a barátnőjét ember!!!!!!!


1 szabály: bele nézünk az illető szemébe amikor köszönünk

2 szabály: nem tolakszunk nem csücsörited a szád ő felé

2012. máj. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hello baby! képzeld, ma rólad álmodtam!
2012. máj. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!