Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem az egyik tanáron...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem az egyik tanáron rámkattant. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy tanár 40 körüli.Olyan rohadtul idegesít már.Azt veszem észre hogy mindig hozzám akar érni,meg velem foglalkozik.Múltkor észrevettem hogy a mellem nézte.K*rva irritáló mostmár.Legközelebb ha a közelembejön olyat kap visszakézből hogy kiesik a gatyájából.Már félek arra az órára menni. Azt is hallottam hogy mikor kimentem a teremből a fenekem nézte.Annyira rossz basszus.És ezt nem csak én mondom.Az osztába már nem egy embert észrevette. MIT CSINÁLJAK?
2012. máj. 18. 17:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%

Én közölném vele, hogy hacsak nem akar szeptembertől új állást keresni, mert felnyomod zaklatásért, jó lesz, ha leszakad rólad.

Vagy az sem ártana, ha pár osztálytársaddal, mint tanúval elmennél az igazgatóhoz.

2012. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De mivan ha csak én értelmezem félre.Félek ilyen nagy lépéseket tenni.Nem akarom hogy kicsapjanak. Ja és aamúgy 16 vagyok
2012. máj. 18. 17:32
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Mond neki hogy jaj a pasimnál maradt a könyvem, vagy valami ilyesmit - hátha akkor lekattan rólad
2012. máj. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Hát mivel írtad, másoknak is feltűnt, ezért gondoltam, nyilván nem értelmezed félre.

Nem öltözöl hivalkodóan? Kiteszed a melled? Vagy miért épp a te melledet lesi a többi lány közül?

Esetleg mikor látványosan tapizna, add a tudtára szóval vagy tettel, hogy nem kívánatos ez részedről.

2012. máj. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam hasonlókkal,de akkor meg elkezdte az érdekelni és nem akad le rólam. Van hogy egész órán már direkt kussba vagyok és lehajtott fejjel ülök nehogy elkezdjen nekem mesélni valami nyomorult viccet.Barátnőim már röhögnek ezen de engem tényleg idegesít.
2012. máj. 18. 17:40
 6/22 A kérdező kommentje:
Dehoogy!! Úristen nem! Van mikor kabátba ülök bent.Meg egyszer meg is jegyezte milyen csinos a felsőm.Mondjuk az picit kivágott volt de nem annyira. Akkor kezdte el ezt az egészet.Vagyis nem akkor csak engem az után kezdett zavarni.Előtte is csinálta már csak akkor lesza*rtam.És szerintem Ő is érzi hogy irritál a hülyéje de nem hagy békén.
2012. máj. 18. 17:43
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy egy kicsit túlbonyolítod a dolgokat? Itt arra gondolok, hogy minden egészséges férfi megnézi a szép lányokat, még ha fiatalabbak, akkor is. Pláne, ha esetleg hivalkodóan is öltözködsz.

Ez még nem jelenti azt, hogy meg akar erőszakolni, vagy hogy otthon rád cibálja a gyíkot. :)

Sulis koromban én is mindenféle ilyen megmozdulást erőszakos közeledésnek tituláltam. :)

Az is lehet, hogy másokkal is ezt csinálja, csak ők nem tulajdonítanak neki nagy jelentőséget.


Persze ha tettlegességig fajul a dolog, akkor mindenképp jelezd az igazgatónak.

2012. máj. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Mindenképpen szólj valakinek. Nálunk is van egy ilyen tanár de ő még fogdos is. Most tervezzük, hogy beszélünk az egyik tanárunkkal. Nektek is ezt kéne. Vagy ha nincs erre alkalmas tanár akkor is még ott vannak a szülők. Mind1, hogy kinek csak szólj!Ha többen tudják tanúsítani ezeket a dolgokat amiket mondasz akkor tuti, hogy hisznek nektek!

Lehet, hogy most még csak bámul de én attól félek, hogy simán tovább megy ( mint nálunk vagy még annál is tovább

)

2012. máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Háát nem tudom.Én úgyérzem nem. Egy másik lányt ma megölelt.Vagyis átölelt. De Őt nem "zaklatja" úgy mint engem.Lehet élvezi hogy zavarba jövök. Egyszerűen nem tudom lereagálni.
2012. máj. 18. 17:48
 10/22 A kérdező kommentje:
A másik idegesítő meg folyton belehajol a képembe.Mindig közel akar jönni hozzám. Nagyon rossz.Anyunak mondtam már.Ő röhögött.Hát mondom köszi... Ott szenvedek minden órán,hogy nehogy hozzám szóljon mert már rendesen félek mit akar.
2012. máj. 18. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!