Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg sportklubról vagy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg sportklubról vagy meleg táncklubról vagy hasonló normális meleg dologról van tapasztalatotok vagy hiteles infótok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 18. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
hát én amikor próbáltam meleg sport klubban edzeni, és van olyan gyakorlat ahol lekell hajolni, keményen betették nekem .. szóval seggre is edz ez! ;)
2012. máj. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
Nekem a meleg húslevesről van tapasztalatom. Egyszer megégettem vele magam.
2012. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
természetesen értelmes melegek értelmes válaszát várom
2012. máj. 18. 23:53
 4/11 Béla211 ***** válasza:

[link]

Itt a videó blogok között találsz Egy két ilyen egyesületet és elmondják h kik ők. Tánc klub is van.Tapasztalatom nincsen róluk nem próbáltam egyiket sem.

2012. máj. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 meleg-film-felirat válasza:
2012. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát én biszex 22/F vagyok de nehogy elmenj meleg edzőterembe . Tapasztalatból mondom :S .
2012. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat.


7-nek: Miért?

Ezt csak konditeremre mondod, vagy mindenre?

2012. máj. 20. 13:02
 8/11 cheesysnail ***** válasza:
7%
Elnézést, ha rosszul gondolom, de aki meleg az nem normális. Nincs olyan, hogy normális meleg dolog. Aki meleg azt a Tajgetoszról kellene ledobni. Vagy, hogy a volt fizikatanáromat idézzem, kötni egy satut a nyakába és aug.20.-án kihajtani a Duna jegére. Te meg kedves kérdező igazán öngyilkos lehetnél
2012. máj. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Béla211 ***** válasza:
hogy kíván hatod más halálát?
2012. máj. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mi melegek akkor lennénk hülyék, ha az ilyen rossz indulatú megjegyzéseket magunkra vennénk.

Én egyébként betegségnek, pontosabban rendellenes állapotnak tartom a melegséget, de nem bűn, nem leszek tőle értéktelenebb, és ha jól állok hozzá, akkor még csak nem is probléma.

És van normális meleg dolog. Nem mindegy, hogy a haverommal vagy a barátommal táncolok egy arra való helyen, vagy alkalmizom egy plaza klotyójában.

Te meg kedves 8-as jobb, ha beletőrődsz, hogy a világ sokszínű. Tőlünk melegektől függetlenül is biztosan vannak olyanok, akik neked nem tetszenek, és vannak olyanok is, akiknek meg te nem tetszel. Ha mindenki megölné azt, aki neki nem tetszik, akkor két nap alatt kihalna az emberiség.

2012. máj. 25. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!