Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság minden lány villant...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság minden lány villant legalább melleket webkamerába? (persze, csak akinek van)

Figyelt kérdés
ez mára már teljesen elfogadott, hogy minden lány, akinek van webkamerája, már mutatott ezt-azt neten keresztül?
2012. máj. 18. 19:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
nem
2012. máj. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én nem szoktam csak úgy mutogatni
2012. máj. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
aha! Ha nem mást, akkor legalább a középső ujját.
2012. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
dehogy is!
2012. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
de minden lány mutatta már meg, kamerán keresztül... ha más nem, barátnak, igaz? vagy jó havernak? vagy nagyon-úgy-néz-ki-hogy-összejöttök típusú udvarlónak? csak mert... az az igazság, hogy nekem ez a tapasztalatom. hogy kb. 1%, ha van, aki nem mutogat... persze tévedhetek, ezért kérdezem..
2012. máj. 18. 19:59
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt engem idegen rá sem tudna venni, hogy bekapcsoljam. Egyszer fogadtam videoképet, és csak egy f.sszal nézhettem farkasszemet. Az a két mp volt életem leghosszabb videos chat-elése.
2012. máj. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Évek óta van webkamerám, és soha eszembe se jutott villantani. Minek? Az egyetlen ember, aki láthatja, az a párom, neki viszont élőben villantok :D


20 L

2012. máj. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem szerencsére nincs is kamerám és nem is akarok ilyen mütyürt, mikor kérdezik, hogy webcam? akkor mondom, hogy nem és itt vége is a társalgásnak. :D

Az barátom is min. járás után 3. héttel látja szóval...

2012. máj. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Idegeneknek fölösleges lenne, barátnak pedig gáznak érzem.

L/17

2012. máj. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

Mármint egy kamerán keresztül.xD :))

élőbe kell.

2012. máj. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!